Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Gracze nie mogą otwierać skrzynek!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Moj problem polega na tym,iż ja moge otwierac skrzynki, enderchest a gracze nie. Co mam zrobic? Pisalem /rg flag __global__ chest-acces allow, dodalem modifyworld.*.Co mam robic?

Opublikowano

CraftBukkit on Bukkit 1.7.2-R0.2: WorldBorder 1.7.7; WorldEdit 5.3; NoCheatPlus 3.10.7-BETA-sMD5NET-b651; LaggClear 1.2; Vault 1.2.31-b411; Multiverse-Core 2.5-b675; PermissionsEx 1.19.5; WorldGuard 5.7.1; GWT-Spawner 1; mChatSuite 1.2.5-b251jnks-R3_32; AutoMessage 2.2.0; RPGHealth 1.02; iConomy 7.0; CustomCommands 1.0; CraftBook 3.8-SNAPSHOT:3416-b9e5f0b,master; Frame Protector 0.8; ChestShop 3.5; ServerMotdManager 1.7; CleanroomGenerator 1.0.0; Essentials 2.10.1; EssentialsProtect Pre2.11.1.2; EssentialsSpawn 2.10.1; OtherDrops 2.7.1; Multiverse-Portals 2.5-b697; AZRank 1.3.b4; IslandWorld 1.5.3; AuthMe 2.8; EssentialsChat 2.12.2

Opublikowano

Wpisz tak: /rg flag __global__ use allow. A później: /rg flag __global__ chest-access allow. Musi podzialac!

KOLEKCJONER POSTÓW:

50 100 200 300 400 500 600 700 800 900 1k

  lUU8K8b.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...