Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] BastionMt2 - Już w piątek !


Michal59

Jak podoba Ci się nasz serwer?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak podoba Ci się nasz serwer?

    • Super! Na pewno zagram!
    • Nie podoba mi się!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logopng_ehshhhn.png




Czy chciałbyś przenieść się w świat pełen wyrafinowanej przygody, ciekawych, jak i niezwykle trudnych zadań, nieobliczalnych stworów, złośliwych władców, miejsca, w którym niemożliwe staje się możliwe oraz nigdy nie będziesz narzekać na nudę? Jeśli tak, zapraszam Cię do świata BastionMt2, gdzie nie zaznasz spokoju. BastionMt2 to miejsce, w którym każdy dzień niesie za sobą nową przygodę, w każdym zakątku czai się inny stwór, w każdym miejscu możesz doświadczyć czegoś nowego!



-------------------------------------------------------

Typ: Easy / Medium

Maksymalny poziom: 150

Punkty Statusu: 90


Ilość Channeli: 4




Przewidywany start : 28.02.2014r




-------------------------------------------------------


 




 




krllestwa_ehshhhq.png




Shinso                          Jinno




Zdecydowaliśmy się na usunięcie trzeciego królestwa ze względu na małą grywalność.




 




na-start-_ehshhrn.png




na-startp_ehshhrr.png




 




Na początek swojej przygody z BastionMt2 otrzymujesz niezbędny ekwipunek oraz Pieczęć Strudia z bonusem 100 Obrony.




 




handlarz-_ehshhrs.png




handlarze_ehshhrq.png




ulepszeni_ehshhxr.png




1-reka-ca_ehshhxs.png




2-reka-ca_ehshhnh.png




dzwonypng_ehshhnn.png




wachlarze_ehshhnw.png




noePNG_ehshher.PNG




lukiPNG_ehshhwn.PNG




broniePNG_ehshhsp.PNG




ulepszeni_ehshhsx.png




zbroje-wo_ehshhsn.png




zbroje-wo_ehshhse.png




zbrojePNG_ehshhsa.PNG




zbrojepng_ehshhah.png




Doexpieni_ehshhar.png




broniepng_ehshhae.png




zbrojepng_ehshhas.png




Expowiska_ehshhaa.png




1png_ehshhqh.png




2png_ehshhqe.png




3png_ehshhqa.png




Dungeonyp_ehshrpp.png


Plagapng_ehshrph.png




 




Wstęp: 70 Poziom




Osoby: 1




Yang: 8.000.000




Boss: Olbrzymi Nosiciel Plagi




Drop: Bronie 65/75, zbroje 66, biżuteria itp.




 




Minotaur2_ehshrpr.png




 




Wstęp: 80 Poziom




Osoby: 2




Yang: 20.000.000




Boss: Królewski Minotaur




Drop: Ulepszacze, zbroje do expa itp.




 




Nearela2p_ehshrpn.png




Wstęp: 110 Poziom




Osoby: 2




Yang: 40.000.000




Boss: Nearela




Drop: Bronie do expa, ulepszacze itp.




 




Nagi3png_ehshrpe.png




 




Wstęp: 140 Poziom




Osoby: 2




Yang: 60.000.000




Boss: Królowa Naga




Drop: Bronie exp, zbroje exp, ulepszacze itp.




 




Ulepszacz_ehshrps.png




 




Pierwsze 3 ulepszacze można zdobyć podczas bicia potworów, metinów oraz bossów.




Czwarty czyli Uszlachetniacz z metinów oraz bossów.




Trzy ostatnie z bossów na dungeonach.




 




Ulepszacz_ehshrpq.png




wbijanie-_ehshrhp.png




gandalfpn_ehshrhh.png




bonusypng_ehshrhr.png




bdd3d1a52_ehshrhn.jpg




Bizuteria_ehshrha.png




bizuteria_ehshrrh.png




Systempet_ehshrrx.png




opiekunpn_ehshrrs.png




Oczywiście, każdy wojownik powinien mieć swojego kompana, którego można nabyć u Opiekuna Zwierzaków znajdującego się w każdym m1. Będzie mu wiernie towarzyszył w podróżach po nieznanych ziemiach! BastionMt2 oferuje Ci następujących towarzyszy :




 




caopng_ehshrxp.png




okno-peta_ehshrxr.png




wirzchowc_ehshrxn.png




 




 




wierzchow_ehshrxs.png




 




kostiumyP_ehshrxq.PNG




kpyw.png




dodatkipn_ehshrnn.png




Kamienie Glyph




 




Kamienie Glyph można zdobyć z misji fabularnych oraz IS'u.




Dodają one dosyć ciekawe atrybuty. Więcej dowiesz się w grze :)




Okienko włącza się przyciskiem F6




 




kamieniep_ehshrnw.png




 




Nowe Umiejętności




 




potworoPN_ehshrna.PNG




Potworoznawstwo




Umiejętność ulepszamy księgą potworoznawstwa. Daje nam ona % Silny przeciwko Potworom.




kondycjaP_ehshrep.PNG




Kondycja




Umiejętność ulepszamy księgą kondycji. Daje nam ona bonusy HP oraz Prędkość Ruchu.




 




System AFK




afkpng_ehshrer.png




System AFK jest połączony z zamrażaniem gry. Gdy system ten jest aktywny nie dostajemy powiadomień gdy ktoś do nas pisze.




Osobie piszącej do nas jest wysyłany komunikat o naszym statusie AFK. Zmiana statusu na AFK zamraża także grę.




Dzięki temu gdy wyłączymy status AFK gra nie będzie "zlagowana". Status włącza się przyciskiem  F5




 




System Bryłek




 




zmianaPNG_ehshrex.PNG




 




Jest to system przechowywania bryłek (500kk).




Teraz wytłumaczę od czego są poszczególne przyciski. Więc tak:




Y - Zamień złoto na yang.




B - Zamień złoto na bryłki.




+ - Zamień yang na złoto.




 




Nowe Modele




 




modelepng_ehshrew.png




 




ekipapng_ehshres.png




[HA]Jocker




[GA]Borgieł




[GM]Raiden




[GM]Franci


Opublikowano

O serwerze:

1.Więcej pierdolonych petów niż epików z bojowego <3

2.Dodano Opiekuna Zwierzaków zamiast jakiegoś gościa od nowych quesów lub coś w tym stylu.

3.Easy/medium i max 150 lvl :*!!!!!!! Albo w 2 dni będą max lvle albo tak naprawdę jest to hard/medium i lvl będzie normalnie wbijany.

 

Moje pytanka:

1.Będzie można walczyć?

2.Zmienicie kolor oczu niedźwiedzia na jasny turkus?

3.Dodacie więcej kostiumów? Moim zdaniem nie powinno być ich tyle samo co rodzajów zbroi tylko 6 razy więcej.

4.Szamanka ma normalne skille czy dodaliście +5% efektywnego czesania pandy?

 

Rozśmiesza mnie ten serwer....

Opublikowano

Dziękuję za twój komentarz ;) Słowa krytyki są dla nas również ważne. Przykro mi że Ci  się nie podoba i że kultury nie masz za grosz. Miłego dnia

Opublikowano

O serwerze:

1.Więcej pierdolonych petów niż epików z bojowego <3

2.Dodano Opiekuna Zwierzaków zamiast jakiegoś gościa od nowych quesów lub coś w tym stylu.

3.Easy/medium i max 150 lvl :*!!!!!!! Albo w 2 dni będą max lvle albo tak naprawdę jest to hard/medium i lvl będzie normalnie wbijany.

 

 

1. A co niby chciałeś na serwerze, gdzie max to 150lvl? od razu 20 epików z bojowego?...to chyba oczywiste, że w razie update zostaną dodane nowe bronie, a nie pety...

2. ten argument jest tak beznadziejny, że mogłeś wstawić w tym miejscu cokolwiek innego, z większym sensem..

3. Wiele serwerów startowało nawet z niższym max lvlem, ba nawet były to serwery Easy (plusem tego jest to, że zanim doda się kolejne mapy, eq itp, jest brana pod uwagę opinia graczy. Np jeśli jest za duże dmg w broni, to w następnym epiku tarczy zwiększa się odporność, itp).

 

A co do samego serwera, może zagram, a może nie...to zależy od tego jak bardzo wam zależy na tym, aby serwer pokazał się z jak najlepszej strony, nie tylko na preżce...

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif


 

Opublikowano

Prezentacja boska,serwer polecam ale nie zagram ze względu na za późną (jak dla mnie) datę startu.

Opublikowano

Serwer nawet nie zostanie uruchomiony, a nawet jak wejdzie 10 osób to i tak padnie. Pliki avesti są najgorszymi plikami ever. Już gorzej administracja wybrać nie mogła. 

Opublikowano

Serwer nawet nie zostanie uruchomiony, a nawet jak wejdzie 10 osób to i tak padnie. Pliki avesti są najgorszymi plikami ever. Już gorzej administracja wybrać nie mogła. 

 

Pliki Terenzo też nie są najlepsze.

 

@Top

 

Nellyz, z psów lecą truty?

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Pliki Terenzo też nie są najlepsze.

 

@Top

 

Nellyz, z psów lecą truty?

 

Odczep się od Nellyza, to dobry człowiek.

Korzystając z okazji, Nellyz jak tam w szpitalu było?

 

A, i gdzieś ty widział dobre pliki które są udostepnione na MPC i są z 2013r?

 

 

Ofc.

 

Pliki avesti czy nie, nie Wasz interes, grunt by administracja się spisała, jeżeli ogarną to może wyjść bardzo fajny serwer.

Powodzenia życzę panowie, przyda się.

 

 

@down

 

tak bardzo.

Opublikowano

Odczep się od Nellyza, to dobry człowiek.

Korzystając z okazji, Nellyz jak tam w szpitalu było?

 

A, i gdzieś ty widział dobre pliki które są udostepnione na MPC i są z 2013r?

 

 

Ofc.

 

Pliki avesti czy nie, nie Wasz interes, grunt by administracja się spisała, jeżeli ogarną to może wyjść bardzo fajny serwer.

Powodzenia życzę panowie, przyda się.

 

Nie zrozumiałeś mnie, chyba, że to co piszesz to ironia.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...