Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowość - update i nowy tryb w trybie kooperacji


TheBPLPack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7923930401c0bcc3dad708aac354fd9a_1.jpg

Cześć, jestem Mateusz i dzisiaj przedstawię wam aktualizacje gry Warface z dnia 20.02.14r. ZACZYNAJMY!

WARFACE LISTA ZMIAN
20 luty 2014

- Nowa misja trybu Co-op mode, "Rajd na Wieżowiec"!
- Nowa misja trybu Versus, "Przejęcie", jest dostępna!
- Błąd uniemożliwiający uruchomienie sie samouczka po rozegraniu wymaganego czasu został usunięty
- Na ekranie wyboru trybu Co-op jest teraz sześć misji.
- Ikony wszystkich trzech szczebli osiągnięcia “Obrażenia zadane” zostały zmienione z powodów estetycznych
- Claymore został przemianowany na “minę kierunkową” by lepiej opisywać funkcję przedmiotu
- Nowe kontrakty I osiągnięcia zostały dodane dla trybu “Rajd na Wieżowiec i Przejęcie

Aktualizacja sklepu:
-------

Następujące przedmioty zostały dodane do sklepu:
• LMG3

Następujące przedmioty zostały dodane do rotacji sklepu:
• Granat Dymny 3
• Granat Błyskowy II
• Katana

Następujące przedmioty zostały dodane do rotacji sklepu i dostawców:
• Rękawice Szturmowe
• Kamizelka "Arma" 
• Buty Anty-Claymore

Następujące przedmioty zostały usunięte ze sklepu oraz dostawców:
• Gumiaki
• Szybkie Buty
• FY-47
• Micro Oren
• R98B
• APS

Nowe przedmioty najwyższego poziomu w Losowych Skrzynkach:
• Skrzynka medyka – PEG Bullpup
• Skrzynka strzelca– EXAR-H
• Skrzynka inżyniera – GU7
• Skrzynka snajpera – BT50
• Skrzynka broni bocznej – Abada 266mm

Nowe przedmioty najwyższego poziomu w Koronowanych Skrzynkach:
• Koronowany sanitariusz – Richmond Nova Tactical 
• Koronowany strzelec – LMG240
• Koronowany inżynier – CCR CQB
• Koronowany snajper– R107


Poprawki
-------

• [uI] Opisy niektórych podwieszanych akcesoriów zostały napisane od nowa aby lepiej oddać ich właściwości
• [uI] Poprawiono problem z literą “g”, która była ucinana w informacjach gracza
• [uI] Naprawiono rzadki błąd powodujący, że osiągnięcia odliczały dalej po osiągnięciu wymaganych warunków
• [Rozgrywka] Poprawiono kilka błędów na wielu mapach Co-op (znikający wrogowie, nie przebijanie niektórych elementów, blokowanie, etc)
• [Rozgrywka] Poprawiono granice mapy na mapie TDM Aul, dodatkowo ukarano kilka beczek, które za bardzo zwalniały przeciwników
• [Rozgrywka] Naprawiono kilka map Versus, gdzie gracze mogli się zablokować.
• [system] Dodatki do broni z kamuflaże zimowym nie powinny juz zmieniać kamuflażu w pewnych warunkach
• [system] Poprawiono problem, który mógł powodować rozłączanie lub crash
• [system] Błąd uniemożliwiający uruchomienie sie samouczka po rozegraniu wymaganego czasu został usunięty 
• [system] Nóż Soplowy można już naprawiać
• [Art] Problem z teksturą magazynka R4A1 został naprawiony.
• [Lokalizacja] Nazwy misji w Chinach są teraz pisane wielkimi literami
• [Lokalizacja] Opis osiągnięcia "Szalony Topornik" poprawnie wyświetla wymagany poziom trudności
• [Lokalizacja] Opis A3 H-bar został poprawiony
• [Lokalizacja] R98B ma teraz poprawna nazwę w polskiej i niemieckiej wersji
• [Lokalizacja] Wszystkie nagłówki w menu są teraz pisane wielkimi literami.
• [Lokalizacja] Niepotrzebne spacje w plikach pomocy zostały usunięte.
• [Lokalizacja] Tekst samouczka nie mówi już o nieistniejących nagrodach.
• [Lokalizacja] R98B ma teraz poprawny opis.
• [Lokalizacja] Tłumaczenie przełączania/trzymania przycisku by celować/kucnąć zostało skrócone by lepiej pasowało do UI
• [Lokalizacja] Tłumaczenie nazw niektórych dodatków zostało skrócone by lepiej pasowało do interfejsu
  Źródło: https://gface.com/16327665

 

Dobra, dobra troche tego było ale przejdźmy do nowego trybu !
Nowy tryb to "Rajd na Wieżowiec", rozgrywany w kooperacji. Jak czytamy w informacji prasowej o tym trybie - "wystawi on na próbę zgranie zespołu oraz zaangażuje każdą z klas postaci w rozgrywkę. Misją jest usunięcie wysokiego funkcjonariusza organizacji Blackwood. Team Warface musi utorować sobie drogę piętro po piętrze, pokonując czyhających na każdym kroku wrogów, aby w końcu namierzyć cel misji i uwolnić świat od żądnej władzy organizacji".

Zródło: http://www.gram.pl/news/2014/02/21/warface-otrzymalo-nowe-tryby-rozgrywki.shtml

Trailer: 

P.S. Grałem już na tym doszedłem do 5 piętra a wy?

Jeśli coś pominąłem napiszcie na dole ;)

Pozdrawiam xBPL 

ODCHODZE!

Opublikowano

Też widziałem =D, ciekawe co za osiągnięcie 
P.S. Czy tylko my z mpc gramy w Warface lub czy tylko my odwiedzamy ten dział

ODCHODZE!

Opublikowano

@2up mi się zdaje że za przejście wieżowca medykiem

pewnie tylko my odwiedzamy dział, może za jakiś czas się rozrusza dział

Opublikowano

Sorry, że tutaj, ale chyba każdy śledzi ten temat.

Zapraszam do klanu Zlotopolscy - klan, który prezentował wielką siłę w Arctic Combat, prezentuje ją w SKILL'u i chciałby prezentować ją w Warface, lecz w tej grze brakuje sił. Chciałbym, aby Zlotopolscy byli topowym klanem i w tej wspaniałej grze. Jak by ktoś był chętny - może napisać mi PW :)

 

Ja jako iż byłem 4 miesiące w topowym klanie MEDIC mogę podzielić się doświadczeniem, udzielić pomocy oraz zapraszam na wspólną grę w PVP i PVE.

Opublikowano

Panowie, proszę o nieodbieganie od treści tematu, takie pogaduszki to na PW.

Co do tematu, od dłuższego czasu zamierzam wypróbować Warface, słyszałem mniej i bardziej pochlebne opinie, ale chyba w końcu się skuszę.

Opublikowano

Polecam ^^ Gierka fajna, grafika taka sobie ... ale najbardziej mi sie podoba w tym że są klasy i misje Od easy do hardcore ;)

ODCHODZE!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

siema ja wczoraj doszedłem na 8 piętro ale tak jak pisał up monet niepotrzeba wystarczy naprawde ogarnięta ekipa a jak byla by jescze zgrana np klan to juz w ogule rewelacja w 5 nie stoicje przed wyjściami tylko kampa po rogach i strzelać do tych co wybiegają  

 

@Sorki za błedy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...