Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TntCraft[Wojny Gildii] [1.7.4/1.7.2] [Survival] Epicki spawn, Własny TS3, strona!


barto0122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4k3c.jpg 


 
 

Informacje.png


 
 

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje



strzalka.gifSloty: 80



strzalka.gifIP:  s14.fhmc.pl:28106



strzalka.gifPotwory: ON



strzalka.gifZwierzęta: ON



strzalka.gifPvP: ON



strzalka.gifPremium: Nie wymagane



strzalka.gifNether: ON



strzalka.gifBialaLista: Nie


 
 
 

Administracja2.png



Wlasciciele: Barto0122, Damiano1944


HeadAdmin: SuperErr0r

 

 
 

pluginy.png



Nie podam z przyczyn kopiowania ich.

 

 
 

InformacjeDot.png



Na serwerze będą się znajdować wszystkie podstawowe pluginy do grania survival oraz wojny gildii.

Serwer będzie się wyróżniał, ponieważ mamy dużo pluginów zapewniającą dobrą rozgrywkę typu: 

Igrzyska śmierci, MobArena

Z obiektów mamy bardzo dobrą strzelnice, 3 typy parkour(easy, medium, hard)

ArenaPvP, sklepy oraz posiadamy epicki spawn.

Serwer oczywiście będzie miał własny Sklep(item shop) własną stronkę i forum.

Posiadamy własnego team speak3(ts3), ip będzie podane na serwerze i naszej stronie.

Oraz wiele, wiele więcej rzeczy, których nie będę wymieniał, ponieważ możecie zobaczyć je na własne oczy!

Zapraszam serdecznie na serwer!

START SERWERA 21 LUTEGO 2014r.



 
 

Pozdrawia: ekipa TntCraft

Jestem zwykły młody chłopak nie zostanę bohaterem, z wiekiem pozostaje sobą, mam nadzieje że mądrzeje.

 

Opublikowano

Nabór na moderatora otwarty!

Serdecznie zapraszam do gry żeby zapoznać się z ofertą.

Jestem zwykły młody chłopak nie zostanę bohaterem, z wiekiem pozostaje sobą, mam nadzieje że mądrzeje.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...