Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy takie wyglądają ciekawie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! robię serwer i teraz bawiłem się chat'em i mam pytanie, czy takie rangi fajnie wyglądają?
ye-ifzcxruybcrltfdzcodj.jpg

Czy może je pozmieniać ? mówię o kolorach, nazwach etc... na razie myślę o zmienieniu NA na ChatMod bo i tak będzie miał permissions nadające się tylko do pomocy w chatcie (kick, tempban, ban itd...)
 

Opublikowano

Ale że w jakim sensie "zmienił"? nazwy ich, kolory czy co ?

 

Kolorki 3 rangi maja takie same kolorki mowie tu o NA, Gracz i JuniorAdmin

ani trochę mi się nie podoba jednym słowem wygląda to jak gów** a nie chat... :)

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Owszem, te zielone kolorki dla trzech to owszem możliwe że przesadziłem, i zmieniam NA na ChatMod, a jego kolorek będzie pod numerkiem &9 czyli taki niebiesko, fioletowo ciemno jasny, a gracz będzie miał ten jaśniejszy kolorek zielonego, czyli zostaje JuniorAdmin jako zielony kolorek :) a co do Admin'a to jest mały błąd że nick jest na szaro zamiast wiadomość.

Opublikowano

Nick jest na szaro bo pewnie zle zrobiles :D

 

&f&l[&4&lROOT&f&l]&4 %player% &4 lub dodajesz sufix &4 [to daje, ze dana grupa bedzie pisac danym kolorem]

&f&l[&c&lSuperAdmin&f&l]&c %player%

&f&l[&1&lAdmin&f&l]&1 %player%

&f&l[&2&lJuniorAdmin&f&l]&2 %player%

&f&l[&9&lChatMod&f&l]&9 %player%

&f&l[&a&lGracz&f&l]&f&l %player% &l

 

Moim zdaniem tak ladnie wygladaja...

Pomogłem?


Daj "Lubie to"!

Opublikowano

Nick jest na szaro bo pewnie zle zrobiles :D

 

&f&l[&4&lROOT&f&l]&4 %player% &4 lub dodajesz sufix &4 [to daje, ze dana grupa bedzie pisac danym kolorem]

&f&l[&c&lSuperAdmin&f&l]&c %player%

&f&l[&1&lAdmin&f&l]&1 %player%

&f&l[&2&lJuniorAdmin&f&l]&2 %player%

&f&l[&9&lChatMod&f&l]&9 %player%

&f&l[&a&lGracz&f&l]&f&l %player% &l

 

Moim zdaniem tak ladnie wygladaja...

 

Moim zdaniem "Admin" ch***** wygląda iż ciemno niebieski jest bardzo monotonny ale i tak popieram twoja odp i myślę ze Altiruss coś wstawi z tego bo na pewno wygląda to lepiej niż wcześniej :)  /Pozdrawiam GGoldRock2k

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Lepiej takie:

 

ROOT = &l&4

 

HeadAdmin = &l&2

 

Admin = &l&3

 

ChatMod = &9

 

Vip = &6

 

Gracz = &8

|----Jedyny serwis z darmowymi skinami!----|


|------------Darmowe-Skiny.PL---------------|


|----Skiny i przedmioty do CS:GO, TF2----|


|------------------------------------------------|


|DOTA2, WarFrame i innych gier ze Steama!|


|--------------Start: NIEDŁUGO!!!--------------|

Opublikowano

Lepiej takie:

 

ROOT = &l&4

 

HeadAdmin = &l&2

 

Admin = &l&3

 

ChatMod = &9

 

Vip = &6

 

Gracz = &8

 

Pogrubionych nie będę robił, bo czasami brzydko to wygląda, i jeszcze jak ktoś ma inny texturepack lub ten default to może nie wyglądać najlepiej :/ ale pomyślę nad zmiana koloru dla Admin'a na ten &3 ;) dzięki za pomysły

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...