Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][PVP][Wojny Gildii][Nowość][24/7][UpMePVP]TEGO JESZCZE NIE BYŁO !


FuUS00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPOWIEDZ

 

 

 

 

 

1385304843-U691595.png UpMePVP1385304877-U691595.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Podstawowe%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.7.2-1.7.4
Strza%C5%82ki.gif Sloty: 100+
Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Unikalne PVP
Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany
Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie
Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie
Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak
 

Za%C5%82oga.gif

ADMINISTRACJA:
KaMaZZi&Blanczer
 

STRONA TECHNICZNA:
FuS2000
 
SPONSORZY:
00sib00

Dodatkowe%20Informacje.gif

Chcemy zaprezentować Wam serwer jakiego jeszcze nie było. Będzie to połączenie PVP z Wojnami Gildii. Co w tym nie zwykłego?? Każdy gracz, który osiągnie daną liczbę zabójstw(ok 1000) i uzbiera wymagane itemy będzie mógł założyć gildie, którą będzie rozwijał na swój sposób. Żeby nie było tak łatwo na całej mapie(400x400) nie będzie możliwości zbierania bloków, bloki będzie trzeba kupić w sklepie który będzie znajdował się na spawnie. Ekipa serwerowa jest doświadczona w prowadzeniu serwerów możemy zapewnić, że wszystko będzie przygotowane w 100%.Na mapie będą rozmieszczone skrzynki z unikatowymi przedmiotami. Piszcze co to tym sądzicie i czy zagrali byście na takim serwie. SS z postępu pracy będę zamieszczał gdy zrobimy coś wartego uwagi. Obecny postęp pracy:
-SPAWN-80%
-PLUGINY-50%
-MAPA-45%
 
85e38cfc5cbb.png
 
18da7a69606b.png
 
c6edbdbd25aa.png
 
d2531ffbf4f8.png
Opublikowano

Prezentacja jest beznadziejna. Nawet nie postaraliście się o grafike.. 

Serwer może  być fajny . Poprawcie prezentacje to " może " zagram ! ;)

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...