Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Autorskie spolszczenie pluginu TeamFortress2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9sus.png

 

You! Przedstawiam wam spolszczenie mojego autorstwa 

 

 

pf0y.png

TELEPORT-AFTER-CHOOSE-CLASS: You will be teleported after you choose a class.

GAME-END: The game has ended.
RED-TEAM: Red Team
BLUE-TEAM: Blue Team
WINS: Wygrana!
RED: red
BLUE: blue
GAME-WIN: '&eWygral team %team na mapie %map!'
IN-LINE: Jesetes
HELP-JOIN: '&b/tf2 dolacz[team]&7: Dolacza na mape. If a team is not provided, you
will be placed randomly.'
HELP-LEAVE: '&b/tf2 leave&7: Opuszcza biezaca gre'
HELP-LIST: '&b/tf2 list [map]&7: Lista graczy w grze aktualnie'
HELP-START: '&c/tf2 start [map]&7: Startuje mape, aby nierozpoczynac automatycznie'
HELP-STOP: '&c/tf2 stop [map]&7: Zmusza do zatrzymania mapy.'
HELP-CREATE: '&4pPrzejdz tutaj, aby uzyskac pelna liste poleceń konfiguracyjnych mapy'
PERCENT-JOIN: Gra rozpoczyna się, gdy %percent% graczy dołączyło.
BUTTON-CHANGE-CLASS-CREATE: Umiesc przycisk, aby utworzyc przycisk zmiany klasy.
BUTTON-CHANGE-CLASS-CREATED: Pomyślnie utworzony przycisk zmiany klasy.
BUTTON-CHANGE-CLASS-REMOVE: Pomyślnie usunięto przycisk zmiany klasy.
BUTTON-CLASS-CREATE: Umiesc przycisk aby utworzyc przycisk klasy typu %type dla klasy &o%class&r&e .
BUTTON-CLASS-CREATED: Pomyslnie utworzony przycisk klasy typu %type i dla klasy &o%class&r&e.
BUTTON-CLASS-REMOVE: Przycisk klasy pomyślnie usuniety.
CONFIG-RELOADED: Pomyslnie zaladowano konfiguracje.
CONTAINER-ALREADY-REGISTERED: Pojemnik ten jest zarejestrowany.
CONTAINER-CREATE: Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby napelnic gre.
CONTAINER-CREATED: Pomyslnie zarejestrowane opakowania.
CONTAINER-REMOVE: Pomyślnie usunięto pojemnik.
CP-CAPTURE-STATUS-CAPTURED: Zajete
CP-CAPTURE-STATUS-UNCAPTURED: Niewychwycone
CP-CAPTURE-STATUS-CAPTURING: Przechwytywanie
CP-CAPTURE-STATUS-CAP-CAPTURED: Zajete
CP-CAPTURE-STATUS-CAP-UNCAPTURED: Niewychwycone
CP-CAPTURE-STATUS-CAP-CAPTURING: Przechwytywanie
CP-BEING-CAPTURED: Punkty przehwytywania &4#%id &ejest przechwytywany!
CP-CAPTURED: Punkt przechwytywania &4#%id &ezostaja przejente przez &4&l%player&r&e!
CP-REMOVE: Usuneli capturepoint.
CP-MUST-CAPTURE-PREVIOUS: 'Musisz zdobyc punkt #%id pierwszy!'
CP-ALREADY-CAPTURED-RED: 'Ten punkt jest już zajety! głowa do #%id!'
CP-ALREADY-CAPTURED-BLUE: Team &4&lred zdobyl juz ten punkt!
CP-ALREADY-CAPTURING: Ten punkt jest zdobyty przez %player!
CP-WRONG-TEAM: Musisz byc na &4&lred &r&eteam aby uchwycic punkty! &9&lBlue &r&eteam jest w obronie !
DEBUG-UPLOADING: Przesylajm informacje debugowania do Pastebin...
DEBUG-SUCCESS: 'Informacje debugowania dostepne prze 1 dzien w:'
DEBUG-ERROR: Wystąpił błąd podczas wysyłania do Pastebin..
GAME-STARTING-IN: '&9Gra wystartuje za &b%time &9seconds!'
GAME-ENDING-IN: '&9Gra konczy sie za &b%time&9!'
GAMESTATUS-INGAME: W grze
GAMESTATUS-STARTING: Startuje
GAMESTATUS-WAITING: Oczekiwanie
GAMESTATUS-DISABLED: Wylaczony
GAMESTATUS-NOT-STARTED: Nie startuje
LIST-DISPLAYING-MAP: 'Wyswietlanie graczy na mapie &l%map&r&e:'
LOBBYWALL-CREATED: Pomyslnie utworzono znak przylaczenia!
LOBBYWALL-REMOVE: Usuneli ściany lobby.
LOBBYWALL-JOIN-1: Team Fortress 2
LOBBYWALL-JOIN-2: Kliknij tutaj
LOBBYWALL-JOIN-3: 'to join:'
LOBBYWALL-STATUS-1: ' '
LOBBYWALL-STATUS-2: '&4&lStatus:'
LOBBYWALL-STATUS-4: ' '
LOBBYWALL-TEAMS-1: '&4&lRed Team:'
LOBBYWALL-TEAMS-2: '%players Players'
LOBBYWALL-TEAMS-3: '&9&lBlue Team:'
LOBBYWALL-TEAMS-4: '%players Players'
LOBBYWALL-TIME-1: ' '
LOBBYWALL-TIME-2: '&9&lTime Left:'
LOBBYWALL-TIME-4: ' '
LOBBYWALL-CP-1: Punkt przechwytywania
LOBBYWALL-CP-3: 'Status:'
LOBBYWALL-MAP-DISABLED: '&4&lWylaczony'
MAP-ALREADY-DISABLED: Mapa &l%map &r&ejest juz wylaczona.
MAP-ALREADY-ENABLED: Mapa &l%map &r&ejest juz wlaczona.
MAP-ALREADY-STARTING: Ta gra jest juz sie zaczela.
MAP-ALREADY-INGAME: Ta gra jest juz w toku .
MAP-INFO-DISABLED: Ta mapa jest juz wylaczona.
MAP-INFO-FULL: Ta mapa jest juz pelna .
MAP-INFO-TEAM-FULL: Ten zespul jest juz pelny.
MAP-INFO-NOT-INGAME: Ta mapa nie jest obecnie w grze.
MAP-NOT-SETUP: Ta mapa nie jest jescze ustawiona.
MAP-NOT-SETUP-COMMAND-HELP: Type &6/tf2 checkdata %map &4aby zobaczyc co jeszcze trzeba.
MAP-SUCCESSFULLY-CREATED: Pomyslne utworzenie mapy &o%map&r&e!
MAP-SUCCESSFULLY-DELETED: Mapa pomyslnie usunieta &o%map&r&e.
MAP-SUCCESSFULLY-DISABLED-ALL: Pomyslnie wylaczony wszystkie wlaczone mapy.
MAP-SUCCESSFULLY-DISABLED-SINGLE: Skutecznie wylaczono mape &l%map &r&e.
MAP-SUCCESSFULLY-ENABLED-ALL: Powodzeniem wylaczono wszystkie mapy.
MAP-SUCCESSFULLY-ENABLED-SINGLE: Pomyslnie wylaczono mape &l%map &r&e.
MAP-SUCCESSFULLY-REDEFINED: Powodznie nowa mapa &l%map\'s &r&e region.
MAP-SUCCESSFULLY-SET-PLAYERLIMIT: Powodzniem ustawianie limitu gracza na mapie &l%map &r&edo %time.
MAP-SUCCESSFULLY-SET-TIMELIMIT: Powodzeniem ustawic ten czas na mapie &l%map &r&edo %time.
MAP-SUCCESSFULLY-SET-CAPTUREPOINT: 'Pomyslnie okreslono capturepoints ID #%id dla mapy &l%map&r&e.'
MAP-SUCCESSFULLY-SET-REDTP: Powodzeniem ustawiles czas czerwonych teleportu na mapie &l%map &r&edo &time.
MAP-SUCCESSFULLY-STARTED: Udalo sie uruchomic gre.
MAP-SUCCESSFULLY-STOPPED-ALL: Zatrzymano pomyslnie wszystkie dzialajace gry .
MAP-SUCCESSFULLY-STOPPED-SINGLE: Powodznie zatrzymalo gre.
PLAYER-ALREADY-PLAYING: Obecnie grasz na tej mapie!
PLAYER-ALREADY-SPECTATING: Jestes juz widzem tej gry!
PLAYER-TELEPORT-GLOBAL-LOBBY: Teleportuje do TF2 lobby.
PLAYER-JOIN-FULL-MAP: Przylaczono cala mape %map!
PLAYER-JOIN-MAP: Dolaczyles do mapy %map!
PLAYER-LEAVE-GAME: Pomyslnie opusciles gre.
PLAYER-NOT-PLAYING: Nie grasz w gry.
PLAYER-NOT-SPECTATING: Nie jestes widzem obecnej mapy.
PLAYER-KICKED-FOR-AFK: Zostales wyrzucony z mapy za bycie AFK.
PLAYER-NOW-SPECTATING: Jesteś teraz widzem! Gracze w grze nie moga zobaczyc i mozna latac.
PLAYER-NO-LONGER-SPECTATING: Nie jesteś juz widzem.
PLAYER-INVENTORY-MOVING-BLOCKED: Nie masz uprawnień, aby przeniesc swoj inwentarz wokol!
PLAYER-KILLED-BY: Zostali zabici przez %teamcolor%player &r&e(%class)!
PLAYER-KILLED: Zabiles %teamcolor%player &r&e(%class)!
RED-TEAM-TELEPORTED-IN: '&4&lRed &r&eteam, zostaniesz przeniesiony w %time sekundach.'
SETSPAWN-TITLE: Ustaw spawn
SETSPAWN-BLUE-LOBBY: Blue Lobby
SETSPAWN-BLUE-LOBBY-DESC: Ustaw lobby blue team .
SETSPAWN-RED-LOBBY: Red Lobby
SETSPAWN-RED-LOBBY-DESC: Ustaw lobby read team.
SETSPAWN-BLUE-SPAWN: Blue Spawn
SETSPAWN-BLUE-SPAWN-DESC: Ustaw spawn blue team .
SETSPAWN-RED-SPAWN: Red Spawn
SETSPAWN-RED-SPAWN-DESC: Ustaw spawn read team.
SETSPAWN-EXIT: Wyjscie
SETSPAWN-EXIT-DESC: Wyjscie z menu.
GLOBAL-LOBBY-NOT-SET: The global lobby hasn\'t been set.
GLOBAL-LOBBY-SET: Successfully set the global lobby.
DOES-NOT-EXIST-MAP: '&o&4%map &r&4is not a valid map name.'
DOES-NOT-EXIST-CLASS: '&4That class does not exist (%class).'
ALREADY-EXISTS-MAP: Mapa &o%map &r&ejuz istanieje.
NO-PERMISSION: Niemasz upranien.
NO-CONSOLE: Musisz byc zawodnikiem aby to zrobić!
WRONG-ARGS: Nieprawidlowe uzycie polecenia!
WRONG-ARGS-USAGE: '&eUsage: &o%usage'
UNKNOWN-COMMAND: Nieznane polecenie!
UNKNOWN-COMMAND-HELP: Type &6/tf2 help &efor help.
CANT-USE-COMMANDS-INGAME: Nie mozna uzywac polecenia, podczas gry!
CANT-DROP-ITEMS-INGAME: Nie mozna usunac pozycji, podczas gry!
WORLDEDIT-NO-REGION: Prosze dokonac wyboru WorldEdit wybor pierwszy.
ERROR-CHANGE-CLASS: '&4Wystapil blad podczas zmiany klasy. Powiadom administratora w celu naprawy bledu'
ERROR-PLAYERLIMIT-ODD: Yo! Don't use no odd numbers for dat shit, mofo.
ERROR-NOT-INTEGER: '%int is not an integer.'

 
t4jc.png
Proszę wszystko w komentarzach. Nie zapomnij dać łapki w górę jeśli się podoba.
                                            Zmotywuje mnie to do dalszej pracy dla was :D

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

ale najważniejsze dla gracza jest :D

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Sposzczenie z translate

Wiesz skoro to dla cb problem to  nie komentuj wazne ze to ktos wogule spolszczyl

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

"Autorskie spolszczenie" o.O?!

Spolszczenie nie jest dokładne, nie podoba mi się. ;_;

Jak mówili @uo, wejdz w jave :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...