Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Margonem, powrót - jakie zmiany wprowadzono?


Royal2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio w tą gre grałem 2-3 lata temu. Była całkiem fajna, spodobało mi się 8 godzinne nołlajfienie przed elitą, żeby lootnąć unikat. Chętnie bym do niej powrócił, ale nie wiem czy chcę mi się te same misje robić, jak bardzo ta gra się zmieniła, o ile zmieniła? Dlaczego uważasz, że warto do niej powrócić?

1373637009-U477327.png

Opublikowano

Dodali nowe itemki, troche questow i tyle ;P Nic wielkiego sie nie zmienilo nadal dodaja jakies okazjonalne itki na hallowen itp Po prostu dodaja tylko nowe rzeczy itp ale cala mechanika pozostala.

Opublikowano

ja ogólnie polecam wojownika, a dodali dużo nowych rzeczy naprawde polecam teraz zagrać rózne promocje itd.

Arcymistrz
Opublikowano

Teraz bardziej administracja nastawiła się pod hajs... Pety nic nie robiące z 20 sł, bez jaj... 

Pety są urozmaiceniem gry, a także zarobkiem, trochę ich kosztuje te kilkadziesiąt maszyn, wypłaty.

 

@top

 

Tropiciel/łowca - dobry wybór pod exp i jak na elity czy nawet pvp.

Zmieniło się sporo, doszły itemy, nowe miasta i mapy, poprawiono np. dmg od błyskawic o 25%. 

Opublikowano

Pety są urozmaiceniem gry, a także zarobkiem, trochę ich kosztuje te kilkadziesiąt maszyn, wypłaty.

 

@top

 

Tropiciel/łowca - dobry wybór pod exp i jak na elity czy nawet pvp.

Zmieniło się sporo, doszły itemy, nowe miasta i mapy, poprawiono np. dmg od błyskawic o 25%. 

 W pewnym sensie masz racje, ale patrząc na cenę tych petów, to...

Opublikowano

Misji w margo niema sensu robić chyba że dostajesz za nie ph lub jakieś fajne uni, a tak to tylko bicie mobów. Jeśli chodzi oto  czy warto powrócić powiem ci że nie niema to sensu mam 100lvl woja i ciężko jest mi expić dlatego że spoty są regularnie czyszczone :P przez to z expem jest trudno chyba że wprowadzili by coś takiego jak konto premium które  dawało  by prywatny exp gdzie sam stoisz na spocie i expisz wtedy miało by to sens na chwile obecną szkoda nerwów i czasu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...