Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chińska linia czołgów średnich/cięzkich.


riventop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obie linie są godne uwagi. Dość dobre lufy, mobilność, MT dobre camo, brak depresji działa.

Opublikowano

Podróbki rusków, ale mimo wszystko są jednak specyficzne. A w wot słowo-klucz "zsrr" znaczy że linia jest łatwa do ogarnięcia. Szczególnie fajny jest T-34-1 - mała sylwetka, skątowany pancerz i to już na VII tierze. Dużo graczy poleca też 59-16. Is2 to kopia Is(czyli że dobre). Generalnie podobne do ruskich.

Opublikowano

Up:

110 jest o wiele lepsza niż ten szajs is-3.

Cała linia jest przyjemna, szybkostrzelne działa i bardzo dobre wieże.

 

Szajs bo Cię rozwalają, jak grasz isem-3? 110 jest podobna do isa-3 (jak każdy chińczyk do ruskich). Wczoraj chyba udowodniłem, że 110 nie jest lepsza od isa-3, ponieważ jak się rozwala Wg Ciebie gorszym czołgiem 2x razy lepszego gracza to coś nie tak. 1 może lepiej iść isem-6 innemu isem-3 innemu 110. Nie da się określić, który czołg jest najlepszy.

Opublikowano

110 jest duzo twardsza ale oba czolgi sa dobra i maja ten sam styl gry.

Ale glowna roznicza czolgow jest dzialo 110 strzala szybciej ale z miejsza pene i dmg a IS3 mocniej a wolniej

jedno wola szybkostrzelne dzialko(110) a inny pierdolniecie(IS3)

 

Obie chinskie linia sa bardzo fajne i miejscami bardzo podobne do ruski lini.

860331433165800174608.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...