Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Origin nie widzi mi fify co mam robić POMOCY POMOCY POMOCY POMOCY POMOCY


szymuch4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak gdy wróciłem ze szkoły chciałem zagrać w fifę 14 ale gdy włączałem to pojawiło mi się okno logowania a gdy się zalogowałem to w zakładce "Moje gry" nic nie było a powinna byś prędzej wspomiana fifa. Potem pojawiło mi się że mam wpisać kod produktu na moim końcie origin tak więc wpisałem gdy nacisnełem dalej to pojawiło się "tEN KOD ZOSTAŁ JUŻ WYKOŻYSTANY" ale co dziwne dzień prędzej grałem w fifę a teraz nie dość to że kupiłem fifę nową to ani kasy nie mam ani pograć nie mogę pomocy 

Opublikowano

Musisz napisać do ea.

Miałem tak z 12 i 13 ;)

czyli jak by miało brzmieć to co napiszę do nich ? jak to sformułowałeś ? nie wiem jak mam to zrobić i gdzie wysłać ? mógłbyś mi wysłać co ty byś napisał :D byłbym wdzięczny 

Opublikowano

czyli jak by miało brzmieć to co napiszę do nich ? jak to sformułowałeś ? nie wiem jak mam to zrobić i gdzie wysłać ? mógłbyś mi wysłać co ty byś napisał :D byłbym wdzięczny 

 

Najlepiej zadzwoń, pocztą dłużej to trwa.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

ale tam trzeba długo czekać 

 

Nic nie poradzisz.

Ta pomoc nie jest tylko dla serii gier FIFA, ale wszystkich gier od EA.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...