Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największy problem gracza - nie mam w co grać!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Wam. Chciałbym Was zapytać, czy poleciłby ktoś jakieś ciekawe gry, które są warte uwagi?

Płatne, bezpłatne, jakakolwiek kategoria czy tematyka - bez różnicy.

Podajcie tutaj gry, w które sami gracie i jesteście w stanie polecić innym. 

Opublikowano

Cześć Wam. Chciałbym Was zapytać, czy poleciłby ktoś jakieś ciekawe gry, które są warte uwagi?

Płatne, bezpłatne, jakakolwiek kategoria czy tematyka - bez różnicy.

Podajcie tutaj gry, w które sami gracie i jesteście w stanie polecić innym. 

rFactor + jakiś ciekawy mod

Opublikowano

Gothic 1, 2, 3

Wiedźmin 1, 2

GTA San Andreas i GTA IV

Saint's Row The Third

Saint's Row IV

Hitman Absolution

Prison Architect

Don't starve

The binding of Issac z DLC

The Walking Dead Season One i Season Two

Twierdza

FTL: Faster Thang Light

Opublikowano

Combat Arms - strzelanka w trybie wieloosobowym.

Opublikowano

Combat arms

 Battlefield 3/4

 metin 2 lub serwery prywatne metina np. Pandora MT2

Fifa 13/14 

Far Cry 3

Minecraft .

Opublikowano

Metin2 , Need For Speed World , Skill Special Force 2 , 

Chcesz kupić konto do Steam z CS go bądź innymi grami albo wypasiony Origin z FIFA 14 i innymi ? Luknij w moje tematy na giełdzie.


Konta sprzedaje także przez allegro ! ; )

Opublikowano

Company of heroes + dodatki , Company of Heroes 2 , War Thunder , World of Tanks , Crysis 1-3 , Need For speed The run / Rivals , Assassin's Creed (cała seria <3 )

Opublikowano

Nie będę powtarzał wiadomości, bo koledzy wyżej podali ładne propozycje, polecę Ci GTA SA Multiplayer, szczególnie serwery RolePlay - można się naprawdę fajnie pobawić. 

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...