Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tło logowania/ Wallpaper fHD by FeistyGraphic (Wredna)


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|
|
|
|
|
R
E
K
L
A
M
A
|
|
|
|
|

 

Przedstawiam Wam tapetę, która może zostać również wykorzystana, jako tło logowania do gry.

Poszczególne elementy są tak ułożone, że myślę, iż każdy monitor dobrze wyświetli grafikę, zwłaszcza te najważniejsze elementy.

 

Cały projekt jest zrobiony w rozmiarach fhd, czyli 1920x1080

 

1392775797-U247153.jpg

 

 

Zainteresowani? ;-)
Zapraszam do ewentualnego wykorzystania i pobrania grafiki:


!!UWAGA!!
Moje logo można usunąć tylko i wyłącznie w sytuacji, kiedy chcecie wykorzystać projekt w cliencie, a nie chcecie,

by szpecił Wam estetykę lub zasłaniał logo.

W innych wypadkach zabraniam takich posunięć.


 

 

 

50668159591750601659.jpg

 

 

http://www.iv.pl/images/50668159591750601659.jpg
http://zapodaj.net/images/5fb6198f96371.jpg
Specjalista
Opublikowano

Ślicznie to wygląda,na pewno wykorzystam w uiloading-u :)

Pozdrawiam plusa zostawiam. 

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Ślicznie to wygląda,na pewno wykorzystam w uiloading-u :)

Pozdrawiam plusa zostawiam. 

Chenie bym zobaczyła, jak się w nim prezentuje ;-)

Zauważyłam ogólnie, że oryginalny rozmiar ui-loadingu jest niedostosowany do rożnych szerokości monitora i często powstają w takiej grafice anomalie. Mam nadzieje, że rozmiar fhd je wyeliminuje.

Opublikowano

Dlamnie to słabe bo wiem  , żę cie na lepsze stać....

Chyba wiadomo ze lepszych nie wystawi za darmo? -.-

@EDIT: Praca zajebi*ta.

Opublikowano

Świetna praca, pobieram póki jest i wykorzystam.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Wow!

Myślałem że robisz to dla kogoś na zamówienie, a Ty to dla ludzi robiłaś :)

 

Bardzo mi się tan Ninja podoba :)

Good job!  ^_^

Tak. Czasami po prostu muszę zrobić "coś dla siebie", a nie tylko dla kogoś :P A jako, że nie zawsze takowe projekty służą tylko mi, to czemu by ich nie udostępnić, skoro mogą się przydać komuś innemu? ;-)

 

@ref

Opublikowano

Cudowna praca, ciągle szukam tutoriali jak zrobić taką skałkę coś w podobie tzn

nl-txkthrhtffxgmiygbjob.jpg

i dalej nie wiem jak :(

 

Za to cudna, ale to cudna praca.  <3  <3

++++sy

Opublikowano

*.* Booożeeee, cudowna praca !

Jesteś po prostu niesamowita ;-)

Oby więcej takich prac.

Pozdrawiam, dam plusa jak będę mógł.

25 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 500 | 550 | 600 | 700 | 800 | 1000 | 1500 


>>> 15% Ostrzeżeń <<<


 


Nie wciskaj tego !

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gratulację ! :)

Twoja grafika fascynuje mnie co raz bardziej ; )

zainteresowany bycia grafikiem na forum metina ?

 

To jest dziewczyna bałwanie  :P

Opublikowano

Z chęcią bym użył, gdyby nie fakt że gryzie się z moją szatą graficzną. Ale jak największe dzięki.

RazapMQ.png


CHIŃSKI OLDSCHOOL EASY - CLIENT ALA 2008r - KONCEPCJE Z CSYT2, YT2GAME I WIELU INNYCH CHIŃSKICH KLASYKÓW


JUŻ TERAZ NA KERUNIS.PL


125 LV MAX - BRAK ATLANTYDY I NOWYCH MAP - POŁĄCZENIE CHIŃSKICH SERWERÓW Z AUTORSKIMI ROZWIĄZANIAMI

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...