Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dragon Ball Kai powraca już w kwietniu.


gokanDB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No kurwa, od dawna na to czekałem xD

Byłoby fajnie gdyby sprawa kai była rozwiązana tak samo jak space dandy tj. odcinki wychodzą z japońskim i angielskim dubbingiem, bo jak słyszę japoński głos goku, to mi uszy krwawią.

Gdzieś czytałem, że max 64 odcinki, ale wątpię czy tyle zrobią.

s2c77Oa.png

Opublikowano

Ja pierdole jaram się jak po pierwszym odcinku

boku no pico ;_;

ale graty dla ludzi którzy przetrwali te wszystkie epy.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Ja pierdole jaram się jak po pierwszym odcinku

boku no pico ;_;

ale graty dla ludzi którzy przetrwali te wszystkie epy.

W kai nie ma fillerów, więc walki nie trwają po 50 odcinków i lepiej się to ogląda.

Ale oczywiście widziałem ludzi płaczących o brak "śmiesznych" fillerów.

s2c77Oa.png

Opublikowano

Ja pierdole jaram się jak po pierwszym odcinku

boku no pico ;_;

ale graty dla ludzi którzy przetrwali te wszystkie epy.

98 odcinków Kai oglądałem z przyjemnością był nowy soundtrack i tak jak napisał arko walki nie trwały 50 epów,oraz nie było filerów.Teraz sądzę,że nie spaprają tego,a nawet udoskonalą klimat Buu Sagi z Zetki,która była dla wielu fanów najlepszą serią.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...