Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aplikacje a pamięc wbudowana w telefonie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Kupuje telefon który ma 4gb pamieci wbudowanej i pytanie jest takie

czy 4gb to jest pamięć na aplikacje tez? czy moge pobrac 4 gb aplikacji?

i po drugie czy na karte SD mozna pobierac apikacje? z androida oczywiscie

1392572103-U1071037.png

Opublikowano

Pliki mogą się pobierać czasami. Z rootem można przenieść domyślne mirjsce

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

telefon nie ma 4Gb pamięci to miejsce na pliki

ile ma pamięci to pisze w dokumentacji telefonu albo specyfikacji, użyj google to sobie znajdziesz coś o swoim modelu to się dowiesz ile ma tak naprawdę

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nawet tyle nie ma, jak widać nie sprawdziłeś nawet tylko strzelasz bezsensami

 

cześć aplikacji i tak zapisuje się w telefonie i żadne przenosiny gdziekolwiek nic nie dadzą jak nie masz miejsca na to by sie zmieściła aplikacja

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nawet tyle nie ma, jak widać nie sprawdziłeś nawet tylko strzelasz bezsensami

 

cześć aplikacji i tak zapisuje się w telefonie i żadne przenosiny gdziekolwiek nic nie dadzą jak nie masz miejsca na to by sie zmieściła aplikacja

oglądałem wiele recenzji i było mówione że telefon ma jakos mniej niż 2 gb :)

1392572103-U1071037.png

Opublikowano

jezu człowieku , telefon na reklamach może sobie mieć i 16 Gb ale realnie ma 200-300 Mb na system i aplikacje

 

 

porównując do komputera z np. 500 Mb RAM mówisz że masz 500 Gb ( dysk oczywiście ) pamięci w komputerze i za nic w nie dasz się przekonać że to DYSK który nie ma nic wspólnego z pamięcią komputera

 

problem powiedzieć co to za telefon ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

jakoś nie wszędzie albo nie potrafisz czytać danych technicznych urządzeń 

 

ma 1 Gb RAM z czego system zabiera ok 200-250 Mb czyli dla użytkownika dostępna pamięć 804 Mb pomijając systemową to ok 500-750 Mb dla użytkownika

 

nie potrafisz formować odpowiednio i tłumaczyć o co chodzi,  zwykle telefony z regóły maja tej pamięci ok 100 przy tanich do 350 mb przy lepszych modelach i przy katalogowym 512 Mb RAM  ,

więc to średnio dwukrotny wzrost pamięci

 

musiał  byś na siłę zainstalować z 100-200 programów w telefonie by zapchać telefon, częśc danych zawsze instaluje sie w obszarze telefonu , reszta głownie na wewnętrznej karcie pamięci albo zewnętrznej czyli jeśli tam masz miejsce to sie zmieści

 

duże gry instaluje się z instalatora i dopiero potem gra się ściąga

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...