Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

ZAMARZANIE EKRANU podczas grania w RoyalQuest


rokoboko

Pytanie

Opublikowano

Witam.

Mam pewien problem, który ukazuje się podczas grania w grę RoyalQuest:

 

Wymagania
Minimalne
System operacyjny: Windows 7/ Vista / XP SP3
Procesor: Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2 64 3.0 GHz
Pamięć RAM: 2 GB
Dysk twardy: 10 GB wolnego miejsca
Karta graficzna: 512 MB NVIDIA GeForce 9500GT / ATI Radeon HD 3450

Zalecane
System operacyjny: Windows 7/ Vista / XP SP3
Procesor: Intel Core i5-760 lub AMD Phenom II X4 965
Pamięć RAM: 4 GB
Dysk twardy: 20 GB wolnego miejsca
Karta graficzna: 1024 MB NVIDIA GeForce GTX 470 / ATI Radeon HD 5870

 



Przykładowe grafiki z błędem:

40_1266496227.jpg

 

Mam SonyVaio  - W7.

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwne, masz Sony a dajesz laptopa HP pavilion dv6500

 

Podaj temp podczas grania z programu hwmonitor 

 

 

 

Przykładowe grafiki z błędem:

 

Masz tak zaraz, gdy odpalisz grę, czy tylko czasami?

I masz tak tylko w tej grze, czy innych też?

436951440626370320491.png

Opublikowano

Artefakty na ekranie + wysoka temp przy radiatorze. Po prostu układ graficzny sie przegrzewa lub procek. Rozkręć, przeczyść i daj nową paste termoprzewodzącą.

Opublikowano

Mam tak tylko podczas tej gry - włączam ją gram z 4min i koniec.

Tak samo mam jak gram w MC i włączone jest GG i Skype. Tylko, że wytrzymuje ok. 10min.

Sterowniki mam najnowsze.

 

Komputer przy 'wywietrzniku' nagrzewa się tak, że można się popażyć.

Opublikowano

Podstawowa sprawa - sprawdzić aktualizację sterowników. 

Musiałbyś też sprawdzić działanie wentylatorów, może rozkręcić laptopa i oczyścić syf? Nie koniecznie sam monitor. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...