Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MC.BLACKSITE.PL] [WOJNY GILDII] [DUŻO SLOTÓW] [ADMINISTRACJA +18] [POSZUKIWANI MODERATORZY]


Krystian1909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chujowa prezentacja, Chujowy serwer. Dziękuje, tyle ode mnie. + Te pliczki serwerowe. :x

 

Pozdrawiam,

Xer0sPL

 

Prezentacja jest stworzona przez standardową prezentację polecaną przez MPCForum,nie mam czasu by teraz to zmieniać.Pracuję i nie mam czasu na takie rzeczy.

Jeśli chodzi o pliczki serverowe,to są stworzone przeze mnie.Nie rozumiem w czym widzisz tutaj błąd.

 

P.S

Proszę jeśli potrafisz,rozmawiaj grzeczniej z kulturą.

(Nie Toleruje chamstwa)

Opublikowano

Hmm..


Byłem na serwerze i mam kilka uwag. Spawn wygląda na ściągnięty z internetu,


a pluginy? Autorskie? Wcale, że nie! ClearLag nawet po angielsku...


Nie polecam.


Opublikowano

 

Hmm..

Byłem na serwerze i mam kilka uwag. Spawn wygląda na ściągnięty z internetu,

a pluginy? Autorskie? Wcale, że nie! ClearLag nawet po angielsku...

Nie polecam.

 

Autorskie pluginy?

Pisałem że mamy?Nie wydaje mi się,wszystkie pluginy można znaleść na bukkicie,a co do Clear Lag'a to masz racje,nie chciało mi się edytować jednej liniki.

Jeśli chodzi o spawn to wszystko zostało zrobione przeze mnie,każdy klocek został odwzorowany na podstawie pewnych mapek z dawniejszych moich serverów.

 

===Edit===

Czego Wy po mnie oczekujecie?

Jest to server zrobiony przez jedną osobę mające sporo doświadczenie lecz nie mające tyle czasu co Wy.Drogie dzieci... nie każdy ma czas na siedzenie po godzinach i sprawdzaniu czy dodawaniu nowych,autorskich pluginów,budynków na server.Niektórzy pracują,zarabiają pieniążki by się utrzymać,sami spróbujcie jak to jest :D

Pozdrawiam.

Opublikowano

BARDZO FAJNY SERVER!!!

POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU

 

Dziękuję bardzo za miłe słowa :D

Teraz mamy już więcej graczy dzięki takim jak Ty.

 

@1361622928-U485574.pngTutaj takie małe ogłoszenie...

Kto zaprosi więcej niż dwie osoby dostaje itemki na gildie (na samo stworzenie gildii)

 

Pozdrawiam i zapraszam do siebie :P

Opublikowano

Dziękuję bardzo za miłe słowa :D

Teraz mamy już więcej graczy dzięki takim jak Ty.

 

@1361622928-U485574.pngTutaj takie małe ogłoszenie...

Kto zaprosi więcej niż dwie osoby dostaje itemki na gildie (na samo stworzenie gildii)

 

Pozdrawiam i zapraszam do siebie :P

 

Spoczko,wiesz staram sie pomóc bo server jest naprawdę fajny... &.*

Patrz kurcze,dostałem ostrzeżenie.... że niby spam...

Pal go diabli sześć razy....

Trudno się mówi,za ten server jest gotów zapłacić taką karę hihi....

 

Pozdrowionka z Krakowa :PP

Opublikowano

Spoczko,wiesz staram sie pomóc bo server jest naprawdę fajny... &.*

Patrz kurcze,dostałem ostrzeżenie.... że niby spam...

Pal go diabli sześć razy....

Trudno się mówi,za ten server jest gotów zapłacić taką karę hihi....

 

Pozdrowionka z Krakowa :PP

 

Ciekawe zwroty :P

Swoją drogą moderatorzy mieli rację,powinieneś dostać za tamtą odpowiedź parę %%% :D

Następnym razem napisz coś więcej a nie tylko "bardzo fajny server"

 

------Ogłoszenia Parafialne------

-Zmieniliśmy nieco spawn

-Dodaliśmy parę pluginów

-Usuneliśmy angielkie tłumaczenie zamieniając je na polskie

-Doszło do naszej ekipy dwóch graczy:1 moderator i 1 helper

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...