Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak możliwości sprzedawania przedmiotów na rynku?


KodiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Przechodząc do rzeczy, mam problem ze sprzedażą przedmiotów z gry Team Foress 2

Problem najwidoczniej leży w samych itemach bądź koncie steam, gdyż przedmioty z gry Counter Strike Global Ovensife, mogę sprzedawać.

Przykład.

 

zluyas.jpg

 

 

Natomiast na wszystkich moich przedmiotach z "TF2" nie ma buttony "Sprzedaj"

 

zadk41.jpg

 

 

Najciekawsze jest to, że same te same itemy co mam zamiar sprzedać, widnieją na rynku.

 

cr4eq8.jpg

 

 

Proszę o podpowiedzi, może powodem jest brak konta premium "TF2"?

kodi.png

Opublikowano

tf2 to nie cs:go -,- w tf2 nie można wszystkiego sprzedawać jak w cs. jakbyś niezauważył to to są specjalne bronie i trzeba je jakoś wytworzyć np. niektóre otworzyć ze skrzynki albo użyć kuriozonatorów. ten co wskazujesz to ma jakość seria zabujstw a ty masz normalny pospolity itemek

wojownik024_gameplay.png

Opublikowano

Na rynku można sprzedawać itemki z TF 2 o jakości Vintage, Strange, Genuine, Unusual, oraz skrzynki.

 

@edit: Musisz mieć też premium.

Opublikowano

Rozumiem, że po uzyskaniu "konta premium", czyli zakupie dowolnego przedmiotu w sklepie będę w stanie dropić itemki, którymi można handlować?

 

Dzięki serdeczne za pomoc.

Uważam temat za rozwiązany.

kodi.png

Opublikowano

Rozumiem, że po uzyskaniu "konta premium", czyli zakupie dowolnego przedmiotu w sklepie będę w stanie dropić itemki, którymi można handlować?

 

Dzięki serdeczne za pomoc.

Uważam temat za rozwiązany.

Jak dropić? Tylko skrzynke możesz wydropić, ale i tak może za 5 lat te najnowsze teraz będą coś warte.

Unusuale z otworzenia skrzynki mann. co, szansa 1 procent.

Strange również ze skrzynek

Vintage tylko kupisz, można było zdobyć za wytworzenie przedmiotu przed przejściem TF'a na F2P

Genuine za zakupienie jakiejś gry w preorderze która daje itemki do tf'a.

Skrzynki z dropu.

Opublikowano

TF2 posiada zbyt rozbudowany system dropu i ogólnie giełdę by można było sprzedawać cokolwiek na markecie. Tak samo nie można sprzedać na markecie niczego z sklepu w grze (TF2, z wyjątkami na klucze i parę innych przedmiotów).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...