Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam taniego dobrego telefonu max 400zł używany


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam taniego dobrego telefonu max 400zł używany woj lubelskie jeżeli by ktoś znalazł to proszę o podanie linku najlepiej tablica_pl  a jeżeli niechce wam się szukać podajcie model a ja sb poszukam jeżeli to niezgodne z regulaminem proszę o zamknięcie tematu dziękuje za pomoc.

 

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ale jakiego Galaxy :)?

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@up chyba chodziło Ci o Galaxy Ace? Skoro w grę wchodzi używka to może Galaxy S2, na Allegro są używki S2 po ~400zł ;] ? Bardzo dużo custom romów, do dnia dzisiejszego ma nieoficjalne wsparcie. Większość gier powinno chodzić po modyfikacjach, chociaż ten telefon to już kilkuletni staruszek.

oudcdy.jpg

/

Opublikowano

Skoro mowa o galaxy to radzę uważać, na allegro jest masę chińskich podróbek, dlatego też polecam zwracać uwagę na dziwnie niską cenę takiego smartfona.

Opublikowano

@up chyba chodziło Ci o Galaxy Ace? Skoro w grę wchodzi używka to może Galaxy S2, na Allegro są używki S2 po ~400zł ;] ? Bardzo dużo custom romów, do dnia dzisiejszego ma nieoficjalne wsparcie. Większość gier powinno chodzić po modyfikacjach, chociaż ten telefon to już kilkuletni staruszek.

W kwestii Romów, to na pierwszą generację Galaxy s jest więcej. Bynajmniej działających, a znalezienie dobrze zachowanego modelu, wcale nie jest trudne, jak w przypadku S2, które graniczy z cudem w tej cenie. Sądzę, że byłby to najlepszy w wybór. A do gier polecę PSP.
Opublikowano

Hmmm za ta cene myślę ze uda ci się kupić używany w dobrym stanie Xperie P ; 2 rdzenie 1gb ram 16 gb pamieci (13gb dla uzytkownika) chodzą na nim nowsze gierki, nie ma slotu na karte pamieci niestety.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...