Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Reaktywacja Serwera Netharia.pl ( Odkupione Pliki )


Teroth

Reaktywcja  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reaktywacja ?

    • Tak
      21
    • Nie
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


 


 


Jako iż znałem kazdara dosyć sporo i nie wiedzialem ze może postapic w taki sposob z serwerem..


 


Było minelo , glupio zrobil.


 


Ale iz serwer naprawde zyskał duża popularnością cieszył się aż 1k. + Iloscią graczy na serwerze.


 


Postanowilem odkupić pliki za tania kwotę.


 


 


 


Naprawię wszystkie bugi/ błędy dodamy propozycje i zmienimy całkiem serwer i zadbamy o niego.


 


 


Z naszej strony oferujemy 1k+ Ilość graczy na serwerze , świetną i pomocną administrację , czysty serwer bez błędów.


 


 


 


 


Co  o tym myślicie?


Opublikowano

Serwer był najlepszym serwerem 2014 , lecz ten kazdar miał wyj*bane na netharie i dlatego skonczylem gre.. jesli go naprawicie zawitam.




Opublikowano

Serwer był najlepszym serwerem 2014 , lecz ten kazdar miał wyj*bane na netharie i dlatego skonczylem gre.. jesli go naprawicie zawitam.

Otóż to .. Naprawimy serwer do czystości  ! :)

Opublikowano

Pisali ze plikow aline nie da sie odbugowac :unsure:

 

 

Jak zrobicie netharie bez bugow (szczegolnie lepszy exp na nowych mapach) i bez kazdara to mozna zagrac

61487_10201049932547461_1025965916_n.jpg

Opublikowano

Ile ja już razy słyszałem "odbugujemy all itd" a shit zawsze wychodził..

 

W tym momencie jestem neutral, zobaczymy co zrobicie z tych plików :D

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Wezzy nie trawie ci jako jedyną osobe w tym MPC więc krótko twoje zdanie mnie nie interesuję. 

 

@Up Będzie znamy się od piaskownicy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...