Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W czym tworzyć stronę? I co z grafiką?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zamiar stworzyć dynamiczną stronę tzn. nie będzie to strona która jest już na full skończona i tylko będzie można ją przeglądać!

Będzie coś na styl Demotywatory.pl że użytkownicy też będą mogli dodawać coś na stronę! Dlatego mam pytanie jak stworzyć oprawę graficzną bo chyba przy tworzeniu takiej strony nie robi się całych layoutów tylko poszczególne części? I jaki najlepszy byłby program do pisania do tej pory używałem ager web editor ale może ktoś poleci coś lepszego! Najlepiej coś za free! 

Opublikowano

Dreamweaver - płatny, notepad++ darmowy ( nie uzywalem ), Strone piszesz w html, css, php, mysql, oprawa graficzna to w Photoshopie albo Gimpie ( nie uzywalem, ponoc spoko )

Opublikowano

Polecam notepad++ używam i jest dobry co prawda nie ma niektórych udogodnień jak np.wpisywanie niektórych znaków ale to szczegół oraz PSPad editor bardziej zaawansowany co do grafiki jak @up gimp albo photoshop.

 

 

http://notepad-plus-plus.org/ notepad++
http://www.pspad.com/en/download.php/    PSPad Editor
http://www.gimp.org/ Gimp

NIe dodaje skanów bo to nie mój upload.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Dreamweaver - płatny, notepad++ darmowy ( nie uzywalem ), Strone piszesz w html, css, php, mysql, oprawa graficzna to w Photoshopie albo Gimpie ( nie uzywalem, ponoc spoko )

 

Tak się dziwnie złożyło że wiem w jakich językach pisze się strony!

Ale co do programów to dzięki 

Opublikowano

 

 

Polecam notepad++ używam i jest dobry co prawda nie ma niektórych udogodnień jak np.wpisywanie niektórych znaków ale to szczegół oraz PSPad editor bardziej zaawansowany co do grafiki jak @up gimp albo photoshop.

 

O jakich znakach mówisz? Nie spotkałem się z czymś takim jeszcze.

Ponadto notepad++ ma wbudowany menadżer pluginów, których jest masa.

gamedevmania.com

Opublikowano

Program - Dreamweaver lub Notepad++

a co do grafiki, to możesz użyć darmowych frameworków.

np. Bootstrap

 

Bootstrap - darmowe biblioteki  CSS, HTML, JS, bardzo proste do zaimplementowania na swoją stronę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...