Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Exchange Coupons Code- co to jest? Skąd wziąć?


izka55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to są kupony, które wymieniasz na różne duperele.

 

zdobyć możesz je będąc w lobby przez 30 minut, w grze przez 30 minut

 

limit 5 kuponów na dzień.

Opublikowano

Witaj, kupony te możesz wymienić na różne itemy, bronie- przykładowo wygląda to tak:

 

ingamescreen001.png

 

 

Oczywiście aktualnie są inne nagrody, lecz nie mam aktualnie WR, nie zrobię SS'a ;p

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

1.Co to jest ? 

2.Skąd wziąć kod ? 

 

Dzięki za pomoc mówię z góry :)

Jemu nie chodzi o cupony. 

Exchange Coupons to miejsce w którym możesz wpisywać promocody, ale Nexon jeszcze ich nie udostępnia.

 

1392884099-U390167.jpg1392884107-U390167.jpg

 

982831457370434390167.jpeg

Opublikowano

Tak to jest jeśli się tak napisze temat, bez konkretów, szczegółów.

Jeśli chodzi o te cody to to są takie dawne promocode'y, że wprowadzasz kod i dostajesz powiedzmy premium, czy tam jakąś broń.

Nexon to będzie wprowadzał i na pewno będzie chciał na tym zarobić, cóż... na razie jeszcze nie ma pełno informacji na ten temat ;x

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Tak to jest jeśli się tak napisze temat, bez konkretów, szczegółów.

 

Sorki za offtop ale Ty chyba żartujesz? Tytuł i pytanie nr 2 mówią same za siebie..  Ale czego tu oczekiwać od moderatora WarRocka który nie ma WR  :rolleyes:   :P

Opublikowano

Sorki za offtop ale Ty chyba żartujesz? Tytuł i pytanie nr 2 mówią same za siebie..  Ale czego tu oczekiwać od moderatora WarRocka który nie ma WR  :rolleyes:   :P

 

Widzę, żeś Maciej Wróżbita- mam WR, lecz na komputerze w DOMU, nie na laptopie na wyjeździe ;)

Zauważ, że tytuł został poprawiony przez moderatorów, więc się tym nie kieruj.

W dodaku kod do WR można ziterpretować kilkuznacznie.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...