Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o tej karcie graficznej ?


TheWojtek5020

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko ! Posiadam kartę graficzną AMD Radeon HD 5700 co o niej sądzicie ? I co sądzicie o tej karcie MSI ATI Radeon R9 270X Gaming 4GB i czy opłaca się ją kupić i wymienić za tą moją ?

f3d88a5d0_ahpaann.png

Opublikowano

Wymienić jak masz kasę to logika, że warto. Ale po co Ci karta z 4gb pamięci? Będziesz miał parę monitorów? Z tą literką "x" też się nie opłaca. Podaj resztę swojego komputera, bo być może twój zasilacz np nie uciągnie lepszej karty. I podaj budżet na kartę. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Wymienić jak masz kasę to logika, że warto. Ale po co Ci karta z 4gb pamięci? Będziesz miał parę monitorów? Z tą literką "x" też się nie opłaca. Podaj resztę swojego komputera, bo być może twój zasilacz np nie uciągnie lepszej karty. I podaj budżet na kartę. 

Planuję 2 monitory.

 

Wymienić jak masz kasę to logika, że warto. Ale po co Ci karta z 4gb pamięci? Będziesz miał parę monitorów? Z tą literką "x" też się nie opłaca. Podaj resztę swojego komputera, bo być może twój zasilacz np nie uciągnie lepszej karty. I podaj budżet na kartę. 

Budżet do 800-850 zł zasilacz nwm jaki mam ;P A reszta PC to tak

8GB Ramu DDR3 Kingston 1600MHz

Procek AMD Phenom X4 955 3,2 Ghz

Karta graficzna podana wyżej

Płyta główna Gigabyte GA-78LMT-USB3

f3d88a5d0_ahpaann.png

Opublikowano

Planuję 2 monitory.

 

Budżet do 800-850 zł zasilacz nwm jaki mam ;P A reszta PC to tak

8GB Ramu DDR3 Kingston 1600MHz

Procek AMD Phenom X4 955 3,2 Ghz

Karta graficzna podana wyżej

Płyta główna Gigabyte GA-78LMT-USB3

To podaj ten zasilacz. Sprzęt nie jest zły. Możesz kupić Radeon r9 270x.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

To podaj ten zasilacz. Sprzęt nie jest zły. Możesz kupić Radeon r9 270x.

No nie wiem jaki ten zasilacz to potem przy kupnie sprawdzę i ewentualnie wymienię . Ja tylko pytam czy ta karta jest dobra do gier i czy opłaca się ją kupić

f3d88a5d0_ahpaann.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...