Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niewyraźna czcionka na nowym monitorze


djmati5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W weekend tata przywiózł mi nowy monitor, co prawda niemiecki Telefunken model T22R900 DVB-T, ale lepszy taki full HD od starego Acera 17" 1280x1024.

 

Problemem było to, że przez weekend miałem go podłączonego przez kabel analogowy VGA i ustawiłem rozdzielczość full HD. Obraz piękny nie był bo czcionka nie była zbyt wyraźna, ale teraz kupiłem i podłączyłem przez HDMI i jest jeszcze gorzej. Większość słów które czytam, to da radę, ale strasznie mało wyraźne są, po zrobieniu screena i przybliżeniu w paincie widać, że jest ok, ale tak normalnie to nie. Nie wiem czy to będzie widać na screenach, mam nadzieję że tak.

Monitor: Telefunken T22R900 DVB-T

Komputer: i5 2500k, karta graficzna Sapphire HD7850, 8GB RAM, zasilacz XFX 550w

Rozdzielczość: Full HD 1920x1080, odświeżanie 60Hz (żadna zmiana nie pomagała).

 

Jakieś porady co można z tym zrobić? Jeśli czegoś nie napisałem to napiszcie co potrzeba, to dodam jak najszybciej.

 

Z góry dzięki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...