Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Prokox[Wojny Gildii][100 slotów][Drop ze stone][Miła administracja][1 edycja]


rfjoinedpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-759173-0-14809400-1393409458.png


 


post-759173-0-91039800-1393409681.png


 


===========================================================


Linki i dane:


IP:prokox.fhmc.pl (46.29.19.168:26666)


TS: ---- (niedługo będzie)


Strona: http://prokox.cba.pl


Itemshop: http://fiberhost.pl/is-13523


Kanał Youtube: http://youtube.com/MCProkox


 


===========================================================


Informacje:


Typ serwera: Survival+Wojny Gildii


Silnik: Spigot 1.7.2


Pluginy: Autorskie (i nie tylko)


Sloty: 100 (Jak będzie więcej osób to powiększymy nawet do 1000)


Serwer: Dedykowany


Edycja: 2


===========================================================


Atmosfera:


Na serwerze panuje miła atmosfera, tylko szkoda, że gra nie za dużo graczy. Na spawnie standardowo jest świnka, info, enchant, wymieniarki, sklepik, strefy vip i svip i wiele wiele innych.


===========================================================


Screeny z serwera:


post-759173-0-40438500-1393411075_thumb.png


post-759173-0-94305000-1393411086_thumb.png


===========================================================


Itemshop serwera:


Jak wiecie chyba każdy serwer ma Itemshop, w którym za różne płatności możecie zakupić Rangę, Exp, Itemki, Rezerwację slota itp. Serwer również posiada takie coś, więc jak ktoś chce pójść na łatwiznę to polecam.


Itemshop: http://fiberhost.pl/is-13523


Dzięki temu wy dostajecie rzecz, którą zakupicie, a serwer dalej się utrzymuje, bo maszyna nie jest aż taka tania. Od razu mówię, że serwer działa NON-PROFIT czyli nie dla zysku.


===========================================================


Podsumowanie:


Zapraszam na serwer. Wszelkie pytania odnośnie serwera zadawajcie pod tym tematem. Nie bójcie się, nie gryzę xD.


=========================================================== 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Opublikowano

Serwer ma 1 dzień, napewno to nie wypali ;x Nie zagram.

Jakbyś nie wiedział już wbiło dzisiaj 30 graczy na serwer.

Opublikowano

Jakbyś nie wiedział już wbiło dzisiaj 30 graczy na serwer.

30/100 alez sukces...

 

Odstrasza ta prezka i to ,,wymuszanie'' diaxa

Na poczatek zawsze wbija sporo

5vwxw5.png

Opublikowano

30/100 alez sukces...

 

Odstrasza ta prezka i to ,,wymuszanie'' diaxa

Na poczatek zawsze wbija sporo

Nie zawsze. W niedzielę około 19:00 było 20 osób na serwerze, a wczoraj 30, więc nie masz racji.

Pasjonat
Opublikowano

Nie zawsze. W niedzielę około 19:00 było 20 osób na serwerze, a wczoraj 30, więc nie masz racji.

Co to jest 20 osób czy tam 30? Z tego się zrobi max 2 gildie , no może 3... I co to ma być za gra? Wytłumacz mi prosze Cie... 

Rozumiem jak by tutaj grało z 150/200 os. i jak się ta liczba by utrzymała,to Okej serwer by był ok, lecz tutaj tak nie jest!

Pozdrawiam

Opublikowano

Co to jest 20 osób czy tam 30? Z tego się zrobi max 2 gildie , no może 3... I co to ma być za gra? Wytłumacz mi prosze Cie... 

Rozumiem jak by tutaj grało z 150/200 os. i jak się ta liczba by utrzymała,to Okej serwer by był ok, lecz tutaj tak nie jest!

Pozdrawiam

A jakoś powstało już dużo gildii. Ja was ludzie nie rozumiem i nie życze sobie takich komentarzy. Serwer się rozwija i to bardzo szybko, niedługo będą większe reklamy, to może będzie z 150 osób.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...