Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|#| 1.7.2 + |#| SURVIVAL |#| FACTIONS |#| WŁASNE SYSTEMY |#| ZABIJAJ GRACZY |#| ZDOBYWAJ PVP |#| WYMIENIAJ JE |#| NA NOWE POTIONY |#| PKT KOPANIA |#|


Marihuanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


 


E


 


K


 


L


 


A


 


M


 


A


 


1374674479-U588175.png


Grid_Z%C5%82oty_miecz.png|KONTYNUACJA: 17 LUTY - 18:00 |Grid_Piec.png


 


|+| ip: classicsv.yfun.pl | s6.yfun.pl:20030 |+|


|+|    strona:



http://classicsv.yfun.pl/

   |+|


|+| team speak: t1.svoice.pl:8689 |+|


 


 


 Grid_Skrzynia_Kresu.png|DANE SERWERA|Grid_St%C3%B3%C5%82_do_zakl%C4%99%C4%87.


>> | ADRES IP: classicsv.yfun.pl |


>> | WERSJA: 1.7.2 i nowsza |


>> | POTWORY: włączone |


>> | PLAYER PVP: włączone |


>> | ILOSC MIEJSC: 60 miejsc |


>> | DROOP: drop z kamienia |


>> | EXP RATE: normal rate's |


 


=| ADMINISTRACJA|=


>> | TECHNIK: Te_ha_ce |


>> | ADMIN: ButlaTM |


>> | BUDOWNICZY: Sizo7 |


>> | MODERATOR: The_m4niek |


 


 


 


Grid_Kompas.png|OGÓLNE INFO|Grid_Ksi%C4%85%C5%BCka_z_pi%C3%B3rem.png


Witaj graczu, jest to zapowiedź serwera survival


który istnieje od 8 lutego 2014 roku


w wykonaniu klasycznym o jakości profesjonal-


nej. Czyli bez zbędnych pluginów i innych rzeczy


tego typu, z których nikt nie korzystał i zaśmie-


cały one tylko serwer co powodowało nie potrze-


bne szarpanie swoich i cudzych nerwów. Przecież


można to zbudować w prosty, piękny i fajny sposób.


Wchodząc na nasz serwer po raz pierwszy naszym


oczą ukarze się intuicyjne menu które samo nas po-


kieruję, pokaże, komendy, powiem nam co nie co


o naszym serwerze jakim jest Classic Survival oraz


zapozna z ogólną mechaniką gry jaka panuję na


naszym serwerze :) Po zapoznaniu się z treścią


jesteśmy gotowi do tego aby się zarejestrować na


Classic Survival, robimy to klasycznie używająć


powszechnie znanej komendy: /reg <hasło>


<powtórzhasło> Po pierwszym logowaniu sys-


tem odlicza kilka sekund po czym wysyła do


nas komunikat w którym jest informacja o tym


iż jesteśmy nowym graczem, po raz pierwszy


na serwerze i posiadamo ochrone przed zada-


waniem nam obrażeń na okrągłe 30 minut.


Przedmioty jakie otrzymamy na start gry to:


 


cc-xbhtsxtzlpcdtanlogsl.jpg


 


 


 


Grid_Z%C5%82oty_kilof.png|DROOP Z KAMIENIA|Grid_Ruda_%C5%BCelaza.png


Jak już się pewnie domyśliliście na naszym


serwerze surowce takie jak na obrazkach


poniżej wypadają tylko z kamienia :P A oto


surowce i szansa na ich wypadnięcie :


 


Grid_Ruda_z%C5%82ota.png 1.48 % | Minimum żelaznym | Fortune 1-4


Grid_Ruda_%C5%BCelaza.png1.86 % | Minimum kamiennym | Fortune 1-4


Grid_Diament.png0.46 % | Minimum żelaznym | Fortune 1-4


Grid_Szmaragd.png1.33 % | Minimum żelaznym | Fortune 1-4


 


Dodatkowo możemy trafić na między


innymi takie surowce jak: Proch, enderperła


Oraz inne przedmioty tego typu :) Jeżeli już


uda nam się wydobyć np. powiedzmy że


będzie to diament, na chacie pokaże nam


się ładny komunikat o tym że udało nam się


wydobyć dany surowieć i dostajemy daną ilo-


ść punktów za każdy inny surowiec. Nasze


punkty sprawdzimy za pomocą komendy /pkt


lub /lvl, /punkty :) A o tym co możemy zrobić


z naszymi punktami  to wszystko opiszę niżej


pod zakładką o urozmaiceniach na serwerze.


 


 


 


Grid_Z%C5%82oty_miecz.png|GILDIE INFORMACJE|Grid_Piec.png


1374674479-U588175.png


Przedmioty do założenia naszej frakcji:


 


Grid_Diament.png| Musimy posiadać 32 sztuki diamentów |


Grid_Sztabka_z%C5%82ota.png | Musimy posiadać 32 sztuki sztabek zlota |


Grid_Szmaragd.png| Musimy posiadać 16 sztuki szmaragdów |


Grid_TNT.png | Musimy posiadać 16 sztuki bomby tnt |


Grid_Biblioteczka.png | Musimy posiadać 16 sztuki biblioteczek |


 


 


 


Grid_Z%C5%82oty_miecz.png|AUTORSKIE SYSTEMY|Grid_Ksi%C4%85%C5%BCka_z_pi%C3%B3rem.png


Tnt wybuchając daje nam 80% szans na zniszczenie


obsidianu w proemieniu 5 bloków od wybuchu.


Niszcząc Grid_Bruk_z_mchem.png Narzędziem Grid_Z%C5%82oty_miecz.png mamy 80%


szans na to że zrespi się 5 zombie w kolo nas.


Dodatkowe urozmaicenia jakie można zna-


leźć na naszym serwerze to między innymi:


Jeżeli obok piecyka postawimy skrzynie do


której włożymy np 64 węgla i kilka stacków


powiedzmy danego surowca która ma sie


nam przepalać w piecyku to piecyk samo-


dzielnie będzie pobierał ze skrzyni surowiec


oraz paliwo do przepalania np. węgiel. Kolejnym


innowacyjnym rozwiązaniem jest to kiedy


zbieramy powiedzmy w tym wypadku trzcinę


cukrową to mamy dany procent szans


że trafimy na podwójny plon, wtedy ukaże


się nam na chacie komunikat o tym że


trafiliśmy na podwójny plon i doda nam to


dodatkowo jedną trzcinę. Dodatek ten


obejmuje różnego rodzaju roślinki jakie


możemy wyhodować na naszym ogrodzie


czy też polu. Kolejnym z pośród wszystkich


urozmaiceń na naszym serwerze jest


to kiedy zabijamy danego gracza dosta-


jemy 100 pkt do naszego lvl, wspomnę


również o ciekawym systemie wymiany


tych PKT na dane nagrody. Między innymi


możemy je wymienić na diamenty, nowe


mikstury siła na 360 sekund, szybkość


na 480 sekund oraz inne miksy, złoto


lub poziom który może nam posłużyć


do ulepszenia naszej broni czy też


narzędzia lub do tego aby spełnić wymogi


i założyć nasza wymarzoną gildie.


Oraz wiele wiele więcej ciekawych


rozwiązań, urozmaiceń i wtyczek czeka


właśnie na was na naszym serwerze !


 


 


 


Grid_Pochodnia.png|SCREEN SHOOTY|Grid_Ksi%C4%85%C5%BCka_z_pi%C3%B3rem.png



 


qx-irygufrgniwgkupszdia.jpg


 


fz-xckarufyadafqitkmimn.jpg


 


gv-eerjveoijhevwzbdsfkx.jpg


 


mc-iuyxudglnmjarpgqixfh.jpg


 


tz-zetcdhxdrvbmzymxaziy.jpg


 


 


post-1017014-0-11981600-1391302144.png 1.7.2 + 


xdBf.png


 


|   BY TE_HA_CE   |


|     08.02.2014    |


Opublikowano

Poprawki wizualne zakończone, serwer włączony, odblokowany, zapraszamy wszystkich serdecznie ! :) Miłej gry ! Kontakt do administracji skype: xm4ni3kx, teamspeaka 3 macie podany wyżej w temacie :>

Opublikowano

WhiteLista ?

Już wszystko w porządku, sorki za problemy, jakiś błąd ze strony hostingu był i o dziwo sama się włączyła white lista :P Zapraszam do gry :)

Opublikowano

Prezentacja bardzo mnie zachęciła do gry, więc wejdę. :-)

Opublikowano

Serwer wygląda ciekawie, chyba zawitam z ekipą, bo denerwują mnie już serwery robione przez dzieci dla dzieci. ;)

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Serwer co najmniej zarąbisty. Gra się przyjemnie. Nie jest to kolejny zwykły survival, tutaj jest coś nowego. Dawno nie grałem na tak dobrze dopracowanym serwerze.

Jak najbardziej polecam! ;)

343731479829004887779.png

Opublikowano

Prezentacja bardzo mnie zachęciła do gry, więc wejdę. :-)

Serwer też wykonany na poziomie, potwierdzam i gwarantuje :) Zresztą panowie niżej też dobrze mówię :) Bardzo dobrze :P

 

Serwer wygląda ciekawie, chyba zawitam z ekipą, bo denerwują mnie już serwery robione przez dzieci dla dzieci. ;)

No nie nie, nie chodzi o to czy dzieci, no dzieckiem nie jestem, mógł bym być ojcem :O Ale liczy się wiedza, chęć i ogólnie wiecie chyba :) Nie można robić czego na dopierdol jeżeli ma być to dobre, trwałe tym bardzie jak w tym przypadku dla ludzi ! :P Pozdrawiam i zapraszam do gry :]

 

Serwer co najmniej zarąbisty. Gra się przyjemnie. Nie jest to kolejny zwykły survival, tutaj jest coś nowego. Dawno nie grałem na tak dobrze dopracowanym serwerze.

Jak najbardziej polecam! ;)

Tak nowego :) Znajdziecie u nas wiele różnych nowych ciekawych, drobnych urozmaiceń dzięki którym gra nie jest tak nudna :) Być może nakręcę film do prezentacji serwera w którym przedstawię wszystkie systemy :)

 

Dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze ! Zapraszam do gry ! :>

Opublikowano

Można liczyć na sklep na spawn? Interesuje mnie skóra, może dodać ją do dropu?

Dobra propozycja być może za chwilkę zostanie dodana do nabycia skóra z krów, oraz trzcina za punkty które nabijesz wydobywając surowce, lub zabijając graczy :P

Opublikowano

Ciekawy pomysł ze sklepem na punkty, jednak nie lepiej urozmaicić drop ze stone ?

Ni do końca sklep :D Stwierdziłem że samo nabijanie punktów jest bez sensu postanowiłem dodać możliwość wymiany ich na nagród :P Im więcej graczy zabijesz lub wydobędziesz surowców tym lepsze nagrody na Ciebie czekają proste :) Właśnie dodałem 2 trzciny za 300 punktów oraz 2 skóry za 300 punktów :P

 

Szkoda ze Frakcje jak by byl plugin na gildie ''autorskie'' to by na pewno zachecilo wiecej graczy.

Wcześniej więcej osób chciało frakcje, teraz więcej osób chce tamte gildie.. No wybacz :cc To nie był plugin ale skrypt :P No i wiadomo musieliśmy zrezygnować z dosyć ważnych zabezpieczę serwera żeby ten skrypt wtedy działał, przez co ludzie cheatowali, bugowali serwer co wiązało się z tym ze musieliśmy zresetować mapę, każda postać, zmieni wtyczkę do frakcji oraz inne bzdety, doszło kilka nowych rzeczy i poprawek :3 Jest okej tak jak jest teraz :) Pozdrawiam Kacper, zapraszam do gry :)

Opublikowano

Może tak Enchant Jabłko oraz TnT za punkty ?

Hahah :D Było by za łatwo, jest złoto oraz jabłka :D Dalej sobie poradzisz ;P A co do tnt to możliwe ze dodamy 2 sztuki prochu za kilkaset punktów :) Jeszcze nie wiadomo ale raczej tak ^^ Pozdrawiam , dzięki za sugestie i zapraszam na serwer !

Opublikowano

Drogo strasznie w tym sklepie na punkty, ale

przynajmniej jest cząstka Hardcore'u ;)

 

Czy jest nether na serwerze?

Jest szansa na urozmaicenie dropu ze stone?

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Tak być może dzisiaj urozmaicimy drop z kamienia, opisz dokładniej co to ma być :) No tak, naturalnie nether jest włączony :) Zapraszam na serwer i miłej gry :P

Opublikowano

Zamiast prochu TnT, oczywiście z niższą szansą.

Obsydian.

Można jeszcze dodać książkę, urozmaici to rozgrywkę ;)

 

Co do obsydianu, czy TnT niszczy go ?

Może tak usunąć Enchant Jabłka z IS? Odstrasza to graczy, którzy chcą równych szans.

 

To tylko moje propozycje aby urozmaicić rozgrywkę.

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

A więc oczywiście że złote jabłka będą usunięte ze sklepu sms :P Tak TNT podczas wybuchu ma 20% szans żeby zniszczyć obsydian, a co do dropu z kamienia, to wszystko zostanie rozważone do dziś wieczora :3 Pozdrawiam, Kacper i zapraszam wszystkich do gry ! <3

Opublikowano

Może by też dodać sprzedaż itemów za punkty ?

Nie raczej nie ma takiej potrzeby :P Wystarczy że możesz wymienić swoje nabite punkty na "coś" drobnego :) To ma być tylko urozmaicenie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...