Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Uniwersalny , szybki zabijaka


DenitoV2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram Masterem bo dobrze mi się nim gra ale zbieram na postać uniwersalną i myślę nad Renekton, Thresh, Zed ,Volibear, lub... ?

Napiszecie zalety i kogo najbardziej polecacie, z góry dzięki !

battles,proportional,340,200,a28e3cd5e1c

Opublikowano

Ja polecam Akali

- do 6 trochę ciężko

+ przed twoim ulti nikt raczej nie ucieknie

+ energia

+ dobry dmg z q

+ może iść jungle lecz rzadko widuje

+ adc skladasz na łombo kombo (q + r + e + r)

Opublikowano
Renekton:

+ Doskok.

+ Duży AoE dmg.

+ Darmowe spelle.

+ Ma mocne CC na 1 cel.

+ Tankowaty.

- Słabnie w late.

- Potrzebuje snowballować od earlygame.

Opublikowano

chcesz zabijake "cichego ninje, który zabije odosobnione cele?" to kupuj kha.... latasz nim solo i zabijasz i uciekasz... a jak nie to tez jest dobry talon wbijasz w adc cale kombo max 0,5 sek (polowa czasu uciszenia) i uciekasz... ja jak nim gram to ludzie nei wiedza co sie dzieje ;)

Opublikowano

Zed

  • AoE dmg z E
  • slow
  • cień powtarzający skille
  • harras
  • pasyw pomaga w walce z przeciwnikami na low hp
  • dobitka po ulcie
  • łatwa farma
  • mobilny
  • escape
  • bonus do AD z W
  • manaless
  • łatwo zabija adc/apc

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano
JA CI POLECAM AKALI <3

,,+''

- Duży Damage w krótkim przeciągu czasowym

- Łatwy doskok i Escape (Dopiero po 6 lvl)

- Niewidoczność  (Może zniszczyć ulti różnym osobom np: Darkowi,Zedowi)

- Slow

- Niełatwo jej uciec

- Escape 

 

,,-''

-Słaba na początek

-Mało CC

DAJE LIKE ZA POMOC ! A TY ?

 

Opublikowano

Ja również polecam akali

+ łatwa farma

+ niewidka na W (nie które championy ja wykrywają)

+ doskok z ulti

+ małe cool downy 

+ zazwyczaj składa na q+r+hit+e

- słaba do 6 

- trochę papier

Opublikowano

Ja Ci polecam Katarinę : )

 

+ AoE W + Ulti,

+Q zwiększa obrażenia na jeden cios z innego skila/hita (Easy farmienie),

+Wystarczy niewiele itemów, żeby być cholernie użytecznym w TF'ie,

+Łatwa do ogarnięcia,

+Brak many,

+OP Pasywka (2-3 kile, bądź asysty i ulti po wykorzystaniu się regeneruje),

+Dobry escape system (Ward + E),

+Wiele możliwości budowy (Pod AD się da, offtanka etc.),

+Bardzo dobre połączenie z postaciami mającymi AoE stun (Leona, Mumu etc.),

-Papier,

-Silence = [*],

-Pierwszy cel do dorwania w TF'ie przez przeciwnika,

-Brak CC'ków.

Specjalista
Opublikowano

Zed

-DMG

-ESCAPE MOŻNA FAJNIE SIĘ POBAWIĆ ENEMY

-UDANE COMBO I NIE MA NAWET TANKA

-TOP MID JUNGLE NAWET GRAM CZASEM NA SUPP

-HARAS

-SLOW

-RESPECT W BRONZ NIE WIEDZA JAK NA NIEGO GRAĆ

-ENERGIA

-CIEKAWA POSTAĆ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...