Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam bota na kasę, exp i części


L3siak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, jestem nowy w nfs world i chcialbym dostac kasy i punktow reputacji czesci itp

 

Jest jakis bot ktos da instrukcje co i jak?

5vwxw5.png

Opublikowano

Kasa i exp:

Bardziej wydajny:

http://www.mpcforum.pl/topic/1064675-141013-pursuit-bot/

 

Mniej wydajny:

http://www.mpcforum.pl/topic/964267-061113-flpr-bot/

 

Tymi botami zdobędziesz części jednogwiazdkowe,oraz części wizualne.

 

 

Części ultra:

http://www.mpcforum.pl/topic/777645-091113-gpwa-bot-v33/

 

Ale łatwo za niego bana wyłapać.

Opublikowano

Ten 1 mi nie dziala nie chce sie wlaczyc a w 2 nie moge downloadu znalezc

5vwxw5.png

Opublikowano

To jest download do drugiego:

 

XXX

 

Napisane tam jest duża czcionka Download a pod tym jest link.

Wyswietla o nowej wersji a potem przechodzi na ruska strone ...

5vwxw5.png

Opublikowano

Aha trzeba było tak odrazu zaraz cos poradze :P

 

OTO download 

Ok dzieki a teraz jakas instrukcja co i jak? :)

5vwxw5.png

Opublikowano

Czy on powinien sam szukac wyscigu?


A co Ci dokładnie nie działa?

Jest wyscig no i bot sam jedzie ale ciagle hamuje sam 

5vwxw5.png

Opublikowano

Bot nie jedt do wyścigów,tylko do pościgów singleplayer.

Czyli mam wczytywac singleplayer i odpalac bota?

5vwxw5.png

Opublikowano

1.Ustaw rozdzielczość 800x600 i tryb okienkowy.

2.Włącz bota

3.Ustaw timer na 0s.,będzie najbardziej wydajny.

4.Teleportuj się do pościgu singleplayer.

 

I bot sam zaczyna wszystko robić.

Opublikowano

1.Ustaw rozdzielczość 800x600 i tryb okienkowy.

2.Włącz bota

3.Ustaw timer na 0s.,będzie najbardziej wydajny.

4.Teleportuj się do pościgu singleplayer.

 

I bot sam zaczyna wszystko robić.

O jakim bocie mowisz

bo sie pogubilem ... ktorego uzywac i tak ustawiac jak ty piszesz?

5vwxw5.png

Opublikowano

Pursuit i FLPR,oba działają tak samo.

FLPR ustawilem ms na 0 no i jechal juz ladnie i 0 kasy i punktow

5vwxw5.png

Opublikowano

Na FLRP ustaw wartość większą niż 100,na pursit zaznac 0s.

Ok czyli np 101

 

A jak nie wbije znowu kasy i repki??

5vwxw5.png

Opublikowano

Raczej to miejsca mieć nie powinno.

Podsumowanie male :

 

FLRP BOT

 

Delay 100ms

Cool down nie zaznaczone 

Multi windows nie 

Speed x10 tak 

Spend 1,2,3,4 P.UPS

 

Wszystko dobrze?

5vwxw5.png

Opublikowano

Tak,ale włącz jeszcze Cool Down.

Lecz jeśli Ci zależy na naprawdę szybkim expie i kasie,to polecam w/w Pursuit Bota.

Wlasnie mi zalezy na szybkim wiec moglbys go uploadowac gdzies? bo ja od nich nie moge sciagnac bo zaraz update i ruska strona

 

CoolDown co on daje?

5vwxw5.png

Opublikowano

1.Ustaw rozdzielczość 800x600 i tryb okienkowy.

2.Włącz bota

3.Ustaw timer na 0s.,będzie najbardziej wydajny.

4.Teleportuj się do pościgu singleplayer.

 

I bot sam zaczyna wszystko robić.

Pursuit Bot

 

Wiec

Teleportuje sie do wyscigu nic nie nastawiam i on sam wybierze singleplayer?

 

Czy jak...

5vwxw5.png

Opublikowano

Do pościgu,nie wyścigu.

W grze są:

Dragi

Sprinty

Okrążenia

Pościgi

Ucieczki dróżynowe

 

Dwa ostatnie mody,są z policją.Ucieczki się jedzie wyznaczoną trasą z innymi,pościgi samemu po całej mapie i celem jest zgubienie pościgu.

Boty są do Pościgów,gdyż same w kilka sekund gubią policję.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...