Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wgrywanie questów pliki taki_niesmialy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Mam taki mały problem, nie mogę wgrać questu na serwer.. Już opisuję co i jak:

 

*na początek usunąłem wszystko z locale_list.

*sprawdziłem, żadnego questu nie było wszystko fajnie.

*postanowiłem dodać nowy quest

 -włączyłem maszynę wpisałem etc/rc.d/netif restart

 -zalogowałem się do bazy cd /usr/dalsza ścieżka..

 -wgrałem nowy plik o nazwie test.quest, dodałem do local.list również test.quest

 -wpisałem w maszynie sh make, potem ./qc test.quest

 -następnie cd

 -/start

 

No ale questu na serwerze nie ma, co może być tym spowodowane, bo wydaje mi się, że poprawnie wgrywam.. Jest taka możliwość, że na plikach taki_niesmialy nie można dodawać questów? Czy może po usunięciu wszystko z local.list powinienem również wykasować wszystkie inne questy będące na serwerze?

 

@Edit, zapomniałem dodać skryptu

 

----------------------------------------------------

-- Metin2 Triadica.net

-- Kapitan Quest By Bambus3k

-- Give Perfect Master Skill

----------------------------------------------------

quest qive_perfect_master_skill begin

        state start begin

                when 20355.chat."Chciałbym Dostać Skille" with pc.level >= 5 begin

                say_title("Witaj,")

                say("Moge Ci dać wszystkie skille na poziom")

                say("Perfect Master Skill jeżeli tylko zechcesz.")

                say("")

                say("Czy chcesz otrzymać skille na P?")

 

                local s = select("Tak", "Nie")

if s == 1 then

if pc . get_job() == 0 and pc . get_skill_group()==1 then

pc . set_skill_level (1, 59)

pc . set_skill_level (2, 59)

pc . set_skill_level (3, 59)

pc . set_skill_level (4, 59)

pc . set_skill_level (5, 59)

elseif pc . get_job()==0 and pc . get_skill_group()==2 then

pc . set_skill_level (16, 59)

pc . set_skill_level (17, 59)

pc . set_skill_level (18, 59)

pc . set_skill_level (19, 59)

pc . set_skill_level (20, 59)

elseif pc . get_job()==1 and pc . get_skill_group()==1 then

pc.set_skill_level(31, 59)

pc.set_skill_level(32, 59)

pc.set_skill_level(33, 59)

pc.set_skill_level(34, 59)     

pc.set_skill_level(35, 59)

elseif pc . get_job()==1 and pc . get_skill_group()==2 then

pc.set_skill_level(46, 59)

pc.set_skill_level(47, 59)

pc.set_skill_level(48, 59)

pc.set_skill_level(49, 59)

pc.set_skill_level(50, 59)     

elseif pc . get_job()==2 and pc . get_skill_group()==1 then

pc.set_skill_level(61, 59)

pc.set_skill_level(62, 59)

pc.set_skill_level(63, 59)

pc.set_skill_level(64, 59)

pc.set_skill_level(65, 59)

pc.set_skill_level(66, 59)     

elseif pc . get_job()==2 and pc . get_skill_group()==2 then

pc.set_skill_level(76, 59)

pc.set_skill_level(77, 59)

pc.set_skill_level(78, 59)

pc.set_skill_level(79, 59)

pc.set_skill_level(80, 59)

pc.set_skill_level(81, 59)     

elseif pc . get_job()==3 and pc . get_skill_group()==1 then

pc.set_skill_level(91, 59)

pc.set_skill_level(92, 59)

pc.set_skill_level(93, 59)

pc.set_skill_level(94, 59)

pc.set_skill_level(95, 59)

pc.set_skill_level(96, 59)

elseif pc . get_job()==3 and pc . get_skill_group()==2 then

pc.set_skill_level(106, 59)

pc.set_skill_level(107, 59)

pc.set_skill_level(108, 59)

pc.set_skill_level(109, 59)

pc.set_skill_level(110, 59)

pc.set_skill_level(111, 59)

end

say_title("Kapitan")

say("Zrobione!")

say_reward("Otrzymano Skille na P")

else

return

end

end

end

end

 

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Nie rozumiem, jestem początkującym w tworzeniem serwerów. Czyli pewnie tutaj jest problem ;) Jak to zrobić ?

 

 

=======

Problem rozwiązałem sam, proszę o zamknięcie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...