Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę WebMasterem , oferuję opłacenie domeny .pl & wykonanie designu strony!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logopng_ehnaewp.png


 


Witam!


 


Nazywam się Krzysztof,jestem w wieku 17 roku życia.


Oferuję założenie strony z wykonanym prze zemnie wyglądem strony ( profesjonalnym).


W skład oferty wchodzi również domena .pl.


Ostatnio mam bardzo dużo wolnego czasu dlatego iż postanowiłem poświęcić go właśnie dla pomocy użytkownikom tworzącym serwer dedykowany gry Metin2.


Wykonuję profesjonalne szaty graficzne,wykonałbym je specjalnie dla serwera metin2,jestem zainteresowany poważnymi ofertami tzn poważnymi projektami serwerów metin2 ( nie te co postoją tydzień i padną ).


W dalszej części oferty przedstawię moje wymagania oraz moją jakże zacną ofertę.!


 


moja-ofer_ehnaeqr.png


 


 


Moja oferta przedstawia się następująco


 


Oferuję:


 


 


* Wykonanie szaty graficznej strony,


*Założenie strony serwera na domenie .pl (wraz z itemshopem) oraz z forum.


*Wykonanie grafiki do prezentacji metin2,


*Organizowanie eventów,


*Pilnowanie porządków w grze,


*edytowanie m1,


*Dojrzałość,


*Profesjonalizm,


*Aktywność,


 


Oraz wiele wiele więcej  :)


 


mojeoczek_ehnawxe.png


Oczekuję:


 


Rangi HeadAdmin w grze jak i na forum


% z itemshopu ( w miarę możliwości )


w miarę szybkiego startu


 


Jak widać nie oczekuję wiele a oferuję wiele  ;)


 


kontaktpn_ehnawnr.png


 


gg.png


49732565


 


 

someileks_erhnrnp.jpg


Opublikowano

Dodałeś grafikę, co dodaje estetyki... ALE STOP!

Inni nie dodają grafiki i dziwnym trafem czyta mi się lepiej inne "fragmenty".

Zanim się za coś zabierzesz, proszę Cię abyś zapoznał się z pojęciem i znaczeniem "interpunkcja".

Nie cierpię jak ktoś piszę:

 

Nazywam się Krzysztof,mam 17 lat.

 

Jeżeli dodasz spację, już jest o wiele lepiej.

 

 

Popraw to proszę :) 

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...