Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAGE OUT! #1 - Flappy Bird


Szoluś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nieźle ci to idzie leci łapka up :)

 

 

 

                                                                                                                            sygn2.jpg

Opublikowano

Do tej gry trzeba mieć serio cierpliwość, mniej złości życzę. ;) Sam próbowałem w to grać na telefonie, co zakończyło się rekordem 7, a kolega tylko chwycił i osiągnął 50.

Opublikowano

Do tej gry trzeba mieć serio cierpliwość, mniej złości życzę. ;) Sam próbowałem w to grać na telefonie, co zakończyło się rekordem 7, a kolega tylko chwycił i osiągnął 50.

Na fejsie był filmik, jak gość miał 999 xD

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Coś nie za dużo, ja miałem 15 na telefonie a na pc nie umiem :D

Na telefonie to ja mam 23. :D

 

Do tej gry trzeba mieć serio cierpliwość, mniej złości życzę. ;) Sam próbowałem w to grać na telefonie, co zakończyło się rekordem 7, a kolega tylko chwycił i osiągnął 50.

Zależy od palca, haha. No a ja nie mam zbyt dużo cierpliwości - dzięki dzięki.

 

Na fejsie był filmik, jak gość miał 999 xD

Mówisz o tym filmiku? ->> 


Opublikowano

Słaby wynik :D ja na telefonie to 102 zrobiłem, ćwicz, cwićz, będzie lepiej :D ogólem to łapa w góre :)

Oj tam. :D Dzięki dzięki.

 

Ta gra jest łatwa, wystarczy się dobrze skupić :D Rekord 109 ;>

 

No jest łatwa jak ktoś się skupi. :)

Nie podoba mi się ta gra za bardzo, ale filmik ok, widziałem na yt jak gość doszedł do 999

Nie wiem czy to nie jest fake z tym 999, no ale okej. Twórca nie ukazał filmiku pokazującego lub informacji czy jest "koniec".

 

"Jest to gra bardzo uzależająca"

:D

 

Ale Ty chłopie charyzmatyczny jesteś...

Spoko, dam radę. xD

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...