Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymiana procesora.


venturas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

 

Na chwilę obecną posiadam sprzęt:

- MOBO - MSI H61M-P20  ( Podstawka LGA1155)

- GPU - Radeon HD7770 1GB DDR5, ver. OC

- 8GB RAM 1333MHz (Właściwie 4, ale dokupuje)

- Zasilacz - Aerocool VP-450  450W OEM

- No i procesor... Właśnie zamierzam go wymienić.

 

Więc o co was proszę? Abyście podali jakiś procesor, który da radę z powyższym zestawem na pogranie na rozsądnych opcjach graficznych np. w Battlefield 4, Planetside 2 itd. Nie chodzi o grę w Full HD , tylko rozdzielczość około 1440x900, gdyż jest ona dla mnie wystarczająca. 

 

Budżet ciężko powiedzieć, zastanawiałem się nad 

http://techplanet.pl/produkty/procesory/intel-core-i3-3220-ivy-bridge-lga1155-box,33986.html

I chciałbym żeby budżet oscylował w podobnej kwocie, lub niewiele większej +/- 100zł. No chyba że dacie rozsądne argumenty.

 

Chciałbym abyście uwzględnili czy zasilacz podoła procesorowi który podacie (Aktualny rzekomo pobiera 55W), jak będą około wyglądac FPS'y w podanych grach, oraz abyście podawali procesory dostępne na techplanet oraz dawali do nich linki.

 

Z góry dziękuję za poświęcony czas ;)

 

ps: proszę, nie wypowiadaj się, jeśli nie masz bladego pojęcia na ten temat.

Opublikowano

jak już wymieniasz procesor to lepiej wziąć i5 3550p, 4 rdzenie to jednak jest już moc, brak układu graficznego nei powinien być problemem bo masz grafke dedykowaną a to jeden z najtańszych 4 rdzeniowych i5, nie mam sensu brać i3 i dozbierać 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Bierz tego. Jeszcze go wykręcisz ( nie z chłodzeniem boxowym ) do 3.8

Na swojej mobo nic nie wykręci, ale w tej cenie fakt faktem to opłacalny zakup.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...