Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Skryp na /drop.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć myślałeś kiedyś żeby zrobić własną komende np : ./drop to jest możliwe dzięki
pluginowi skript tutaj macie mój kod :D \/ Macie mozwolenie wżucić go na swój serwer \/


command /drop:
trigger:
send "&1&l===&4&l:::&1&l===&4&l::::&1&l=== "
send "&b&lDiament &6&l1% "
send "&e&lZloto &6&l1% "
send "&7&lZelazo &6&l1.5% "
send "&c&lJablko &6&l0.5% "
send "&7&lProch &6&l1% "
send "&e&lEmeraldy &6&l1.5% "
send "&4&lRedStone &6&l2% "
send "&5&lPerelka &6&l0.3% ''
send "&1&l===&4&l:::&1&l===&4&l::::&1&l=== "
send "&4[&6+===============&8 !BuerCraft! &6===============&6+&4]"





Cześć myślałeś kiedyś żeby zrobić własną komende np : ./vip to jest możliwe dzięki
pluginowi skript tutaj macie mój kod :D \/ Macie mozwolenie wżucić go na swój serwer \/

command /vip:
trigger:
send "&1&l===&4&l:::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l=== "
send "&4&l |||&e&lVip Posiada&4&l||| :"
send "&5&l Kit vip co 1 Dzien : "
send "&1&l &b&lDiax &1&leq prot 1 "
send "&1&l 5 &e&lkoxow "
send "&1&l 5 Zlotych &c&lJablek "
send "&b&l 2 sethome "
send "&b&l Rezerwacja Slota "
send "&b&l Cena Vipa:na 2 Miesiace "
send "&b&l 7zl 38gr "
send "&b&l Kup juz dzis na: "
send "&b&l "
send "&1&l===&4&l:::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l=== "



Cześć myślałeś kiedyś żeby zrobić własną komende np : ./komendy to jest możliwe dzięki
pluginowi skript tutaj macie mój kod :D \/ Macie mozwolenie wżucić go na swój serwer \/

command /komendy:
trigger:
send "&1&l===&4&l:::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l=== "
send "&4&l |||&e&lKomendy&4&l||| :"
send "&5&l ./drop : "
send "&5&l ./vip : "
send "&5&l ./gildia help : "
send "&1&l===&4&l:::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l===&4&l::::&1&l=== "

 

  1.  
  2. siema jaki plugin na nowe zwieżyta
  3. Jakie jest plugin na auta
  4. siema jaki skript na samoloty
  5. Siema jest jakiś plugin na nowe bosy
  6. Napisz mi ktoś jak napisać prosty skript
  7. Siema jaki plugin na własne komendy
  8. Siema jaki plugin radio na serweżę
  9. jaki plugin na działanie fly na spawnie
  10. Latające potwory
  11. Myszy w minecraftcie : Naprawde coś takiego widziałem a czy to możliwe napiszcie sami
  12. Żeby każdy mial serwerowego skina

Potrzebujesz pomocy


 - Dodaj mnie do swojego tematu @uzo77


 Może jestem w stanie ci pomóc moje skype : uzo7771

Opublikowano

Skrypt bardzo prosty ale moze byc komus przydatny masz + i nie ten dzial tak wgl :)

 

Serwerowy skin? czyli ze kazdy wyglada tak samo? jesli o to chodzi musiał byś zmienić tekstury standardowego skina i tak jak kolega up dodać własny launcher z tymi teksturami

 

Nie plugin a mod np mo creatures

Opublikowano

  1. Nowe zwierzęta? Może Mod nie plugin?

EpicBoss

Skript ;)

McMusic ...

W subforum "tutoriale" znajdziesz wiele poradników dotyczących Skriptów

Flagi WorldGuarda ...

Nie plugin a Mod: Mo Creatures

Nie ma czegoś takiego chyba, że zrobisz własny launcher.

Co to jest? Spamujesz tematami z kiepskimi skryptami.

Opublikowano

wez ale żal jak sie uczysz to przynamniej wrzuc na pasterbin! takie cos to moj brat 5-letni potrafi :/

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Ja sam nie ogarniam aż tak skryptów, ale na swoim serwie miałem 3x lepszy skrypt.

Nawet na Pastebin nie umiesz wrzucić.

 

Wstydź sie..

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...