Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Skrypt Potions - mikstury jeszcze bardziej wygodne


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

60962177429692972836.png


 


 


Mak - Potions



http://pastebin.com/5sLHD20J

Większość gier mmo oraz rpg/crpg ma potiony z szybkim ich użyciem, ten skrypt umożliwia użycie potionów za 1 kliknięciem, można swobodnie modyfikować wszystko w skrypcie


począwszy od siły leczenia do komend


 


 


Komendy są tylko do give w grze by przedmiot zrespił się z nazwą, daje nam 50 potionów


Opublikowano

Fajny skrypt ale łatwy do napisania (max 5minut). :) 

600 postów | Codziennie krytykuje jeden serwer | Zawsze staram się pomóc | Masz problem? Pisz!

Opublikowano

skapałem się o tym kowadle ale jest tam w sumie &7 

a jak nie to zaktualizuje go i dodam do skryptu wtedy lore, wtedy na bank będzie sprawny

 

 

PS wiem że łatwy, liczy sie myśl ; P

Opublikowano

@VenirPL

 

ok miałem teraz chwile i sprawdziłem.. i znowu miałem rację.. mój skrypt nie ma jak narazie żadnych luk, nie da się tego ominąć w kowadle

 

dlaczego? jakbym dodał w skrypcie przywołanie komendą o nazwie "Siema" to tak prawdopodobnie by zdażyło się coś takiego że kowadło by zadziałało

ale nawet przy takim nazewnictwu przez skrypt dla przedmiotu, jego nazwe pochyla.. czyli dodając w skrypcie &f czyli "&fSiema" mamy 2 pieczenie na 1 ogniu

po 1 nazwa itemu wygląda jak pozostałe nazwy przedmiotów w minecraft (standard biały) a dodatkowo unikamy oszukania tego.

 

Dałem w kowadle nazwe nawet "&fSiema" ale i tak się nie da :D

 

on to &f ze skryptu jakoś magicznie traktuje jak ukryte kodowanie xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...