Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam jakieś muzyki z pierdolnięciem. Free Like


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam i szukam! Mało takich!

Dlatego jak ktoś rzuci parę, naprawdę zajebistych to ma 10 lików na start.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

NIE WIEM JAKIEJ MUZYKI SŁUCHASZ ALE MASZ TUTAJ ZAJEBISTĄ MUZE :)

REEAGE: 

youtube.com/watch?v=yHzBXTu3Hqw

HIP-HOP: 

youtube.com/watch?v=O4n9pjZYVJg

HIP-HOP:

 youtube.com/watch?v=tYkc1cxtqnM
Opublikowano

Nie o to nie chodziło, angielskie muzy, rock itp coś takiego jak 

www.youtube.com/channel/UC_o4Fz0kJt1pY-45KT10BEA 

. itp

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Oczywiście, że hardstyle ;) Tylko jak z pierdolnięciem, to early hardstyle, bo nu-style to już nie to samo. Ale znajdzie się i coś z tego...

 

 

 

Star Creatorz - Killzone (Hunter Remix)


Noiscontrollers - Summer in the City


Showtek - Early Soundz


Showtek - Green Stuff B)


Chyba, że hardcore, no to na przykłąd Angerfist:


Zapraszam od tematu: http://www.mpcforum.pl/topic/959016-hardstyle/?hl=%20hardstyle

Opublikowano

To nie nadal to, ale widziałem że pisałeś to z 10 min, to ci jebne ci pare tych łapek za fatyge.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Ahh... linki, linki, linki. Długo z tym schodzi.

Jakiego gatunku konkretnie ? Daj przykład konkretnie, w piosence. Każdy ma inną definicję "pierdolnięcia" ;)

Opublikowano

Chodzi o to żeby to nie był takie cos jak dupstep.

 

Poszukuje takich piosenek gdzie coś się dzieje! Gdzie jest Akcja i może być z głosem ( żeńskim i męskim) xD

 

NP:


Ale też może wchodzić na tematykę Audiomachine:



Albo może też wchodzić na Dramatic Music

 

NP:


Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Anglojęzyczne piosenki: Foxy Shazam - Killin' it , Let the bodies hit the floor , oraz chciałbym polecić Polski zespół: Venflon

Opublikowano

Jeżeli chcesz czegoślekkiego z pierdolnięciem to hmmm....

Posłuchaj może tego:

do tego może offspringa ale to pewnie znasz (chyba każdy to zna xD)

ogólnie fajnie grają, polecam ich przedostatnią płytkę ;)

https://www.youtube.com/watch?v=5_LxyhCJpsM

SOAD to pewnie znasz a jeżeli nie to proszę bardzo :

(wyjebiście grają, polecam ich inne nutki. Ta to tylko taka przykładowa)

no i w sumie masz tutaj jeszcze dość popularny kawałek pantery :)

HBV27j.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...