Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MODY] [HuśBox] HunteraCraft [WhiteList (brak gimbów) 15+ lat ] 1.6.4


Hejter Natan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg HunteraCraft

 

Informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Serwer Opardy na paczce modów HuśBox

strzalka.gifSloty: 40+

strzalka.gifIP: s13.hostmc.pl:2701

strzalka.gifPotwory: Tak oraz te z Mo'Creatures i Mutant Creatures i wielu innych modów

strzalka.gifZwierzÄta: Tak. oraz te z Mo'Creatures i Mutant Creatures i wielu innych modów

strzalka.gifPvP: Tak. ALe z umiarem nie męcz innych bo ja zaczne cię męczyć

strzalka.gifPremium: Tak

strzalka.gifNether: Tak oraz wiele innych światów

strzalka.gifBialaLista: Tak napisz podanie lub przejdz test na Teamspeaku.

 
 

Administracja2.png

Yamarlo

 

 

pluginy.png

Brak (niepotrzebne do zabawy)

 

 

InformacjeDot.png

Na serwer zapraszam tylko ogarnięte osoby po rekrutacje zapraszam na teamspeak Husiek.net Kanał 72. Gramy dla dobrej zabawy i noł lajfienia pełnych humoru rozmów na Tsie nie szukam gimbusów dlatego rekrutacja 15+ lat  wyjątki 14+ zrobie jeśli typek zda dobrze na teamspeaku przesłuchanie z modów oraz spodoba mi się jego głos xD i poczucie humoru.  nie szukam ludzi sztywnych . 
 
Jeśli nie możesz z jakiś przyczyn wejść na teamspeaka napisz podanie w temacie.
Imię:
Nick w Mc (premium):
W jakich modach się specializujesz:
Co wniesiesz na serwer:
Czy masz mikro:
Wiek:
Dlaczego właśnie ty:
Czy będziesz mieszkał sam czy razem z innymi:
 
 
Paczke huska pobierzesz tutaj:
 

Nie muszę dawać skana bo jest to z jego orginalnego hostingu link więc pobrało to już wiele tysięcy osób.... :)

 
 
ZAPRASZAM JAK COŚ JESTEM 24/7H na ts + pisać na pw
 
Poszukuje moderatora na tsa i w grze do pomocy

 

 

 

Aktualnie na whitelist-

ZiomeczekPL

Czipendejs

Yamarlo

Karokendo

Paweffel

Argon

Kubsoon

TheForgePL

Kantok

 

xmMfHrm.png
Opublikowano

Stwierdzam, że podanie na WL jest debilne.

Nick:Czeli

Wiek:21

Premium:Tak.

Mikro:Ta

Reszta Was nie powinna obchodzić.

Dodany za ten twój charakterek :x

 

Wl jest po to abym se dodawał normalnych ludzi a nie 13 latków. którzy nie mają pojęcia o grze o zabawie a jak coś im sięnei spodoba to zniszczą pół serwea

 

 

Serwer włącze o 14:30 bo jestem w mieście a ustawiłem auto start na 14:30

xmMfHrm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...