Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Lecraft][RPG][100slotów][Szone][Start Dzisiaj Godzina 18:00]


GameKuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-662358-0-78486100-1392454540_thumb.jpg
post-662358-0-88263800-1392458936.png
>Nazwa Serwera: RPG Lecraft sZone
>Wersja Servera:1.7.4
>Adres IP Serwera: mc.lecraft.pl (Wchodzimy przez nasze lobby )
>Sloty: 100
>Typ: Server Oparty na Grze sZone typowy RPG  + kilka działeczek ;)
>PVP: Tak
>Premium: NIE
>Moby: TAK
>White-List: NIE
>Możliwość Kupienia rangi Vip/Svip: TAK
post-662358-0-36240100-1392458961.png
Właściciel:Otlet
Opiekun aka H@:maylive666
Admin:Halo
Moderator:CraftKubaPL
Oczywiście Admininstracji jest więcej ;)

                                                       Małe Informacje

Drogi graczu,
 
Otóż wraz z kolegą tworzymy serwer Minecraft oparty o bogate uniwersum gry STALKER i jego pochodnym (ksiażek, komiksów, opowiadań, itp.). Serwer będzie z gatunku RolePlay, z dużym naciskiem na PvP oraz FB.
 
Czym się cechuje nasz serwer?

  • Duża i szczegółowo oddana mapa Zony!
  • NPC znane nam z oryginalnej gry!
  • Frakcje!
  • Walki o terytorium!
  • Artefakty!
  • Anomalie!
  • Dużo bardziej niebezpieczne moby!
  • 3 mapy!
  • 100 slotów!
  • W przyszłości dodamy przeróżne questy, zadania, prace.

Liczę, że pomysł się podoba?
Opinie Można Pisać pod Postem ;)
PS UWAGA NA NPC ORAZ MOBY SĄ GROŹNE ;)
Grafiki należa do Sieci Lecraft Nie należy ich używać ;)

Spawn:

post-662358-0-84854400-1392500572_thumb.jpg

Mini Polanka:

post-662358-0-12409200-1392460187_thumb.png
Mapa Gildyjna
post-662358-0-02187500-1392580817_thumb.jpg


 

Opublikowano

Brawo. Administracja poleca swój własny serwer...

Użyliście grafik prezentacji serwera LESTEFAN, gdzie wyraźnie proszą, by czegoś takiego ludzie nie robili, gdyż będą zgłaszać.

Na starcie widać wasze zaangażowanie...

Opublikowano

Brawo. Administracja poleca swój własny serwer...

Użyliście grafik prezentacji serwera LESTEFAN, gdzie wyraźnie proszą, by czegoś takiego ludzie nie robili, gdyż będą zgłaszać.

Na starcie widać wasze zaangażowanie...

 

Nie wiem o co ci chodzi Grafikę znalazłem w Necie na google jest pełno takich grafik

I ZEZWALAJĄ na używanie.

Jakbyś nie zauważył Mamy zaangażowanie włożyliśmy w ten server dużo wysiłku,pracy,godzin

Niektórzy nie potrafią tego docenić .

Mamy reklame 8k widzów na Youtube Tutaj tylko daliśmy małą zapowiedź.

 

Opublikowano

Widac niezly pomysl,ale pytanie nawiązujacie do gry: czy beda bronie palne?

Ale zeby administracja polecala swoj serwer? to troche żałosne...

Opublikowano

Widac niezly pomysl,ale pytanie nawiązujacie do gry: czy beda bronie palne?

Ale zeby administracja polecala swoj serwer? to troche żałosne...

To był sarkazm

Bronie palne? Myślę ,że można by było takie coś dodać :)

Opublikowano

fajnie że można latać i ogólnie cheatować na na rpg, a na freebuild już nie, pozdro xDD Po za tym to można zobaczyć listę komend i wg. lool xD

Opublikowano

Nie polecam,npc sa za mocne,nie ma jak zdobyc eq,nie ma nic specjalnego tylko chodzenie po mapie

i nie ma rpg bo rpg to rozwijanie postaci itp

Opublikowano

Nie polecam,npc sa za mocne,nie ma jak zdobyc eq,nie ma nic specjalnego tylko chodzenie po mapie

i nie ma rpg bo rpg to rozwijanie postaci itp

Ktoś tu chyba tabliczek nie czyta.

Opublikowano

Na 100% WEJDE! nigdy jeszcze nie widziałem takiego SUPER serwera godny uwagi! zaprosze kolegów ;D i polecam B)

Dziękujemy za Opinie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...