Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ender - Start 15.02.2014 17:00 [Survival + Frakcje] [Ciekawy Drop] [Parkoury] [Lvl Pvp] [1.7.2/4]


Bedzio123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R2rdrZ9.png


Serdecznie zapraszamy do wejścia na nasz serwer!


Oferujemy masę atrakcji, urozmaiceń i przede wszystkim dobrą rozgrywkę!


IGDsc89.png


Ogarniętą Administracje i wspaniałe pluginy, które umilają rozgrywkę. 


Dobrze skonfigurowany drop ze stone oraz plugin na wybór moba w spawnerze, 


parkoury oraz range VIP. Poza tym ciągle organizowane są Eventy oraz konkursy.


Każdy gracz ma możliwość wylosowania na spawnie dwóch przedmiotów dziennie zupełnie za darmo. Opracowaliśmy też FAQ serwera oraz komendy z informacjami.


Na spawnie znajdziecie też losowy teleport, świniarnię i wiele ciekawych atrakcji w tym również pokój VIP i teleporty do Netheru oraz Endu.


5PlEIPY.png


Nasz Otherdrops jest skonfigurowany pod fortune I, II oraz III. Posiada również wiele ciekawych dropów prócz tych standardowych.

Diament 0.4 %

Złoto 1 %

 Żelazo 2 %

Szmaragd 0.5 %

Węgiel  7 %

Doświadczenie 75 %

Ksiażka 0.2 %

 Proch 3 %

Szlam  1 %

 Obsydian  1 %

Jajko Spawnujące 0.001 %

 Głowa Withera  0.001 %

Jedzenie 2 %

Name Tag  1 %

 Siodło 0.3 %

Netherowa Gwiazda 0.001 %

Piasek 2 %

tqZnfRH.png

Na naszym serwerze wprowadzono lvl pvp widoczne na czacie.

Za każdy lvl otrzymuje się 1 diament oraz 40 $, które później można wydać na zmianę spawnera. Maksymalny limit killi na dzień to 3. 1 zabity gracz to 1 lvl. Gdy ktoś awansuje na wyższy poziom wszystkim graczom wyświetla się informacja o tym, że dana osoba awansowała.

WkqrEWK.png

Na naszym serwerze można spróbować sił na 4 parkourach w poziomach trudności: Łatwy, Średni Trudny i Bardzo Trudny. Za każdy czeka gracza jednorazowa nagroda zależnie od poziomu trudności.

YdspesA.png

Filmik przedstawiający nasz serwer


jsigR5N.png

37.59.3.109:30000

Opublikowano

Nie polecam, lagi, bugi, dziwne dropy, śmieci głównie lecą. Administracja robi błędy ortograficzne, co świadczy o niskiej średniej wiekowej. 

Opublikowano

Nie polecam, lagi, bugi, dziwne dropy, śmieci głównie lecą. Administracja robi błędy ortograficzne, co świadczy o niskiej średniej wiekowej. 

Jakbyś nie wiedział jeden z Administratorów mieszka na stałe w Niemczech i może nie władać polszczyzną tak dobrze jak inni.

I szczerze nie widziałem by ktoś popełnił jakikolwiek błąd ortograficzny.

Żaden 12 latek jak napisałeś na czacie nie miałbym pieniędzy na serwer, także zapewniam, że nasza ekipa składa się z dojrzałych osób.

Bardzo proszę o SS.

Opublikowano

Sam was nie ogarniam, jakie lagi ?. Chyba tylko i wylacznie przez wasz Internet. U mnie wszystko ladnie oraz plynnie chodzi: ]

Gram juz troszke i jeszcze nie zauwazylem zeby kto kolwiek z Administracji popelnil jakis blad ort..Admini sa bardzo pomocni, na serwerze  panuje bardzo mila Atmosfera. Poprostu wejdzcie i zobaczcie ; ))

 

Pozdrawiam Miedziu

Opublikowano

gram i dostalem bana za cheaty :D kamiennym mieczem ubilem diaxowego ^^ mozna sie pobawic bo nie ma nocheata

Itemki graczom zostały zwrócone. Cheaty można zobaczyć w konsoli.

Opublikowano

Polecam serwer. Ciekawa rozgrywka miła administracja, bardzo fajny drop..

 

Miłi i zarazem łatwy kontakt z Team'em .. Nic dodać nic ująć ! zapraszam !

­


logo.png


Nykeria.pl / 07.04.2016 / Metin2

Opublikowano

Wy sobie jaja robicie ? No to jest kur*a smieszne !.

Administracja to 100% pieprzone bachory, wydalem 40 zl na serwer ;) Bo wydywali sie byc zaufanii i myslalem ze serwer pociagne bardzo dlugo, a tu ku*wa teraz zero informacji. Albo wlaczycie spowrotem serwer, albo oczekuje od was zwrotu e odpuszcze ;)40 zl ! Nie myslcie z

Opublikowano

@UP

 

Serwer został zamknięty ;-; Aktualnie jest przygotowywanie FB.

 

To mnie zniechęciło to zaprzestania gry na tym serwerze. Nie wbiję na "kolejną zajebistą edycję".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...