Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][AUTORSKI]Znajdźka! - Znajdź znajdźkę i dostań item!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZNAJDŹKA

 

Skrypt znajdźka daje możliwość graczom szukanie znajdziek ukrytych na mapie, które rozmieścili

administratorzy!

 

Skrypt ma bardzo prostą zasadę działania!

Na początek trzeba stworzyć naszą znajdźke!

 

1 linijka - [znajdzka]

2 linijka - Nazwa przedmiotu

3 linijka - Ilość

 

Proste? Czyż nie?!

Oprócz tego dodałem zabezpieczenia przed spamieniem w tabliczkę, rozwalaniem jej oraz zrobieniem,

bez odpowiednich permisji!

Dodatkowo, mamy możliwość ustawienia, co jaki czas, możemy brać naszą znajdźke!

 

A o to i permisje:

 

znajdzka.stworz - Tworzenie znajdźki
znajdzka.wez - Korzystanie ze znajdźki
znajdzka.rozwal - Rozwalanie znajdzki

 

Niestety, skrypt ma jedną wadę, mianowicie gdy użyjemy jednej znajdźki, innych nie będziemy mogli użyć,

dopóki nie minie czas oczekiwania na ponowne użycie znajdźki.

 

Kod:

 

 

 

 

Film wideo na yotutube:

https://www.youtube.com/watch?v=z-ca-l2z9fw

Mam nadzieję że skrypt wam się spodoba :D

Mały bo mały ale myślę że całkiem fajny :P

Opublikowano

Super:) Przerobie go sobie troszke na potrzeby i zrobie jako nagrody na prkourze :) A i male pytanko tam mozna w czasie pisac minuty?

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Jeśli to twój pierwszy skrypt to może być, ale jeśli już dłużej siedzisz w tym to słabe. 10 minut pracy

Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Opublikowano

Skrypcik, jest bardzo dobrze wykonany. Kod jest trochę nie załadnie zrobiony, jest kilka nie potrzebnych linijek. Ogółem to skrypt jest świetny i przydatny :)

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

Opublikowano

Jeśli to twój pierwszy skrypt to może być, ale jeśli już dłużej siedzisz w tym to słabe. 10 minut pracy

 

W skryptach trochę siedzę, to co tutaj zaprezentowałem to moja praca którą zrobiłem jak mi się nudziło ;d Przecież nie będę ciągle robił mega super hiper elo kodów.

Opublikowano

Fajnie to wygląda :)

A co do kodu trochę zbędnych linijeczek , oraz kilka błędów 

 

Ale i tak Gratuluje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...