Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Moderatorem Forum IPB lub postawię dla Ciebie forum na takowej licencji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


 


Podejmę się pracy jako Moderator/Administrator lub Technik Forum.


 


 


Trochę informacji o mnie.


 


Mam na imię Kamil.


Uczęszczam do technikum informatycznego (2 rok).


Interesuję się Elektryką, Informatyką i Silnikiem IPB.


Rocznikowo mam już 18 lat.


 


 


 


Doświadczenie.


 


Byłem Moderatorem na jednym z największych serwerów mt2 w Polsce.


Zajmowałem się Forum jak i TS.


W wolnych chwilach testuję swoje umiejętności tworząc Fora IPB.


Znam praktycznie idealnie cały silnik forum.


 


 


 


Co mogę zaoferować.


 


Poza perfekcyjnym utrzymywaniem porządku na forum mogę zaoferować:


- Regulaminy.


- Konkursy na forum jak i eventy w grze.


- Tworzenie rang.


- Dobry kontakt z użytkownikami.


- Masę wolnego czasu.


 


 


 


Chcecie wiedzieć więcej?


Zapraszam na PW.


Pozdrawiam :)

Opublikowano

Nie sądzę żebyś znał idealnie cały silnik skoro piszesz, że możesz potworzyć fora, nadać im permy i zajrzeć do szablonów moderacyjnych. Czy może się mylę? <_<

Opublikowano

Tak masz rację potrafię tylko 2 rzeczy :) To przecież logiczne..

Bynajmniej ''idealnie'' to jednak za wielkie słowo jak na stopień rozbudowania IPB.

Opublikowano

Mam Ci wytłumaczyć znaczenie ''od - do''?

Uwierz że umiem sporo i nie mam zamiaru dyskutować z osobą która nie chce podjąć współpracy.. Tym bardziej uznaję jako spam.

Pomyśl logicznie.

Opublikowano

Aha. Czyli nie potrafisz napisać tego co potrafisz w związku z pracami przy tym silniku. Okej. To powodzenia w szukaniu klienta. :v

Opublikowano

Mam tłumaczyć Ciebie co potrafię i wypisywać wszystko co mogę zrobić marnując tylko czas?

Chyba sobie kpisz.

Opublikowano

Ja kpię? To Ty kpisz z potencjalnego klienta. Skoro uważasz, że uzupełnienie oferty marnuje Twój czas to nie wiem co robisz w tym dziale.

Opublikowano

Ja kpię? To Ty kpisz z potencjalnego klienta. Skoro uważasz, że uzupełnienie oferty marnuje Twój czas to nie wiem co robisz w tym dziale.

 

Tutaj wszyscy IP.BMasterzy ograniczaja się do zainstalowania aplikacji, wtyczek, dodania smisznych rang, paru ikonek i opisów działów.

Mało który Ci edytuje coś w skinie, a ty wymagasz od nich wgłebiania się w strukture forum, a weź przestań xD

Opublikowano

Ja kpię? To Ty kpisz z potencjalnego klienta. Skoro uważasz, że uzupełnienie oferty marnuje Twój czas to nie wiem co robisz w tym dziale.

wyjdź już, proszę.

 

Co do Desire, to polecam chłopaczka, na iMetinie sprawował się dobrze jak i miał tam długi staż, polecam! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...