Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Beauty or Beast - Auta w edycji Walentynkowej u dilera


Calme

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BLOG_BUNDLE_BEAUTY_BEAST_HOLIDAY-730x389


TweetItUp_Apr18.jpg


Przetłumaczone z oryginału w języku angielskim.

Nie byłoby Walentynek w Need for Speed ​​World bez powrotu Pięknej i Bestii, które są aktualnie dostępne u dialera.

 

Pospiesz się i kup swój ulubiony samochód w wersji Piękna i Bestia lub kilka, jeśli chcesz rozprzestrzenić miłość na ulicach... Jak wiesz... Zostawiają pył. Piękno dostrzegą inni, a jeśli przeciwnicy zobaczą w bocznym lusterku takie piękno wyścig z pewnością ułoży się po Twojej myśli!

Bądź szybki... Już dziś możesz dorwać je w swoje ręce!

 

Samochody dostępne w edycji Walentynkowej Piękna i Bestia :

Lexus IS F - 2600 SB

Lexus LFA - 6200 SB

Chevrolet Corvette Z06 Carbon LE - 4800 SB

 Chevrolet Corvette Z06 - 4400 SB

Koenigsegg CCXR Edition - 8500 SB

Lamborghini Aventador LP700-4 - 9990 SB

 

 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Oczywiście wszystkie za SB, jakby nie mogli choć raz dać za igc :/

Koenigsegg CCXR Edition chciał @Dektored, bo pewien napis z boku wozu

Auta ładne, ale żadnego nie zdobęde :/

Opublikowano

Juliet tam chyba jest napisane, czy coś. 

Dekoder jakie anonse.

Za IGC nie mogliby dać, ponieważ na tym to polega. Masz za darmo kilka rzeczy, ale gra musi zarabiać na siebie i to własnie robi przez organizację takich eventów @arl4s6.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nic ciekawego w sumie,tego LFA to ja mam juz ze 2 lata jak kiedys byl tez bodajze na walentynki,aczkolwiek taka corvetta bym nie pogardzil;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...