Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ascarial.pl Jak mieć kilku kowali w DT za jednym razem.


Double D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

c6ng.png

Siemanko, w tym poradniku chciałbym wam wyjaśnić jak mieć kilku kowali w DT na serwerze AscarialMT2

 

 

Co będziecie potrzebować:

~ Postać 50 LvL+

~ Ekipę na DT

~ Przywołanie króla demonów Zw%C3%B3j_Przyw._Boss%27a.jpg

(można je zdobyć z tajemniczego kufra na Górze Sohan który można otwierać za pomocą złotego klucza od 50 lv.)

Z kufra dążymy uzbierać jak najwiekszą liczbę przywołań, dropią one dość często.

gpqi.png

Gdy spełnimy powyższe warunki:

Robimy DT z Ekipą dochodzimy do piętra z kowalem

Następnie zabijamy króla, ulepszamy u kowala, gdy to zrobimy

używamy przywołania i robimy to co zwykle

po czym pojawia się znów kowal, im więcej przywołań tym więcej kowali.

yJv3sSN.png

Dzięki za uwagę mam szczerą nadzieje, że poradnik wam się przyda i spodoba

sam tym sposobem z gildią wyrobiłem Pro Ekwipunek. Sposób oczywiście działa też

na innych serwerach, lecz odkryłem go tutaj.

yJv3sSN.png

 

 

Poradnik w pełni napisany przezemnie zastrzegam sobię prawa do niego. I zakzauje jego kopiowania. ~ Double D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy to przypadkiem nie bug ?

zostlao naprawione

na szczescie duzo graczy porobilo sb na tym eq

uff jak dobrze administracja jak zawsze w formie i pomocna

Opublikowano

Szkoda, że zablokowali, a bym pograł sobie na tym serwerze... Ale +, mogłeś nie robić tuta, to by dalej bugować można, a sposób na gg/skype byś podawał.

Opublikowano

hah oszukales system czlowieku, pierwszy raz slysze o paru kowalach w DT

Nie wierzysz to się poytaj ludzi z wiekszym lvl na Ascarialu czy takie coś było, albo samej administracji.

Opublikowano

hah oszukales system czlowieku, pierwszy raz slysze o paru kowalach w DT

Umiesz czytac ze zrozumieniem ? ;o , sam GM napisal ze juz zablokowane, wiec raczej musialo tak byc.


 

Zapamiętaj - Bez starań nigdy nie ma wyników.

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...