Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Edytowanie postow po nadaniu warna


Niecodzienny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Blad polega na tym, ze po nadaniu warna nie da sie edytowac posta

 

kh2kyv.jpg

 

Nie da  sie rowniez uzyc pelnego edytora.

 

Wiec prosilbym o naprawe tego

1386175744-U112610.png
Opublikowano

To jest edytowanie posta po nadaniu warna poziom hard/expert tak tylko na mpc jest :D 

Jestem na takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 

 

2000 postttttt <3 

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Jeżeli dostałeś warna, to za coś co jest w poście. Zatem jeżeli potem mógłbyś to usunąć, to moderator mógłby mieć problemy. 

Ale pewnie administracja może sprawdzać, kto (i ile razy) edytował dany post. Ponadto w tej chwili jest jakiś edytor, więc chyba nie w tym tkwi problem.

 

 

Za.

Opublikowano

To jest edytowanie posta po nadaniu warna poziom hard/expert tak tylko na mpc jest :D

Jestem na takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 

 

2000 postttttt <3

tu się posty nie liczą xD

Jestem na tak

Opublikowano

Jestem na tak, gdyż mogą to być punkty ujemne jak i dodatnie. Jak ktoś napisze poradnik, zbije % to nie może go edytować.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Wydaje mi się, że gdy na dole tematu zaakceptujesz warna to wszystko wraca do normy..

Niemniej jestem na tak, bo dostaje się też punkty ujemne.


tu się posty nie liczą xD
Jestem na tak

Liczą ;-)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Wydaje mi się, że gdy na dole tematu zaakceptujesz warna to wszystko wraca do normy..

Niemniej jestem na tak, bo dostaje się też punkty ujemne.

Liczą ;-)

a mi się wydaję że jednak się nie liczą.

 

a jednak liczą. :v

 

Tak.

Opublikowano

Jestem na tak, gdyż mogą to być punkty ujemne jak i dodatnie. Jak ktoś napisze poradnik, zbije % to nie może go edytować.

Opublikowano

To nie jest błąd. Jeśli dalibyśmy użytkownikom taką możliwości to wielu edytowałoby posty i próbowało odwołać się od warna. My wbrew temu co było tutaj pisane nie mamy narzędzi do podejrzenia wszystkich edycji postów. Kiedyś istniała taka modyfikacja, jednak nigdy nie była instalowana na MPC, a obecnie nie ma jej dostępnej na najnowszą wersję IPB.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...