Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Car Prize Pack - Kod na pakiet z samochodami-nagrodami


KamDG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20120529_nfsw_forum_Card_Pack_Car_Prize-


 


GK34-K4XZ-Y6LT-A5K4


 


z okazji 1.500.000 lajków na FB EA udostępniło kod na pakiet kart z samochodem.


Kod wpisujemy na stronie NFSW a prezent odbieramy w kryjówce > pakiety kart i kupujemy tą za 0 SB


  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kod działa :P Ale oczywiście jak to mają pakiety dostałem Lexusa IS F, wszystko by było ładnie gdyby dało się nim chociaż coś wygrać, a na dodatek miałem go dużo wcześniej...

Opublikowano

haha kolejny skyline r34 xD 

Mi tez wypadl tylko, ze ten w wersji underground. W sumie to jestem zadowolony, nie ma go w grze i nigdy nie bd za igc :D 

DARKVENOM22.png
Opublikowano

Ludzie się rzuci na wpisywanie i są problemy ze stroną NFS World.

Cały czas laguje i czasami nie można się zalogować.

 

Dostałem Nissana 350Z [Z33] w wersji Underground.

Opublikowano

Na koncie głownym (Chicane) dostałem cadilacca , a na koncie typowe hacki (Apex) dostałem nissana 240sx (jakoś tak) drag edition ;ccc

1377531174-U173186.png

/\

|

|

Zawsze chciałem takie coś :D

Opublikowano

Beka
Subary WRX STI (blue) - main konto (czyste)

Haxy:
Mazda RX-8 "Renesis"

Nismo Z-Tune

Boss 302'69 (white)

Hemi 300C SRT8 wersja Team Escape
 

Opublikowano

Kurdę, już 7 konto i nic ciekawego. :(

Najlepsza zdobycz jak dotąd to policyjny Aston Martin...

Jak ostatni raz dawali kod na te pakiety to poleciał mi McLaren MP4-12C ;)

 

 

Oczywiście nie na głównym koncie :D

 

 

HB5fLf7.png

Opublikowano

Główne konto:

Lexus IS350 - GÓWNO !

 

Konto dodatkowe (do bocenia):

Plymouth Road Runner - GÓWNO !

 

Stare konto:

Ford GT40 Mk.1 - nie za fajne, ale nie tak złe jak poprzednie

 

Konto specjalnie założone by odebrać bonus:

Nissan Fairlady - auto co najwyżej kolekcjonerskie

 

Jak widać EA mnie nie lubi :P

Opublikowano

Ludzie ale narzekacie... ja do kur#$@ nedzy dostalem Mazde RX-8 z czesciami ulicznymi...

Co za syf i tyle, powiem tak fajnie ze EA dalo nam jakis prezent ale nie fajnie ze nie kazdy moze byc z tego prezentu zadowolony...

94go1x.jpg
Opublikowano

Ludzie ale narzekacie... ja do kur#$@ nedzy dostalem Mazde RX-8 z czesciami ulicznymi...

Co za syf i tyle, powiem tak fajnie ze EA dalo nam jakis prezent ale nie fajnie ze nie kazdy moze byc z tego prezentu zadowolony...

Ja taką dostałem za karty, które dostałem jak kupowałem SB. :P 

Właśnie taka forma jest najlepsza. Wszystko zależy od szczęścia. Możesz nawet F1 wylosować.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Na trzecim koncie lotus evora części uliczne, klasa A, lepsze to od nissana 240sx w klasie D :x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...