Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka bugów na plikach teraenzo + kilka pytań.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,znacie jakieś poważne bugi na plikach Terenza (te pliki aktualne).

I mam kilka pytań :

Jak zmienić bonusy w bengalach,Lizak,Pierścień Półksiężyca,Pierścień Radości,Amulet Wiecznej Miłości,Pierścień Siły Woli,Pierścień Śmier. Mocy,pety.

Czemu jak chce przywołać moby te z pl-a nowe to mi pisze że nie ma takiego id.

I ostatnie nw czemu ale nie mogę wsiadać na pieczęcie takie jak :

- Pieczęć Dzikiego Dragora

- Pieczęć Śmiałego Dragora

Aha i czemu nie mogę bić z wierzchowca takiego jak np. renifer.

Opublikowano

Bonusy zmieniasz albo w queście lub jak tam nie ma to w tabelce item_proto w applevalue czy jakoś tak lub value0/1 nie pamiętam dokładnie, co do przywołania mobów no to popatrz do mob_proto a nie zgaduj bo pewnie inne ID mają, co do pieczęci pewnie quest źle zrobiony a do bicia z wierzchowców to nawet na PL jest tak zrobione że z młodych nie można atakować [jak dobrze pamiętam] 

1390144171-U592769.png


Opublikowano

bo te nowe moby nie sa wgrane do plikow terenza a co do bonow w itemach/petach to ustawiasz albo questem albo w item_proto

 

a co do tych pieczeci to pewnie ich nie ma tak jak mobow

Czy wiesz że..


Zbieram Lajki?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...