Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jakiego PBF'a chcielibyście zagrać?


TEMATYKA PBF  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką tematykę byście chcieli?

    • Apokalipsa Zombie
      6
    • Star Wars
      2
    • Real Life
      0
    • Inne (napiszę w komentarzu)
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osobiście uważam że PBF jest głupie. Ale to tyko moje zdanie.

 

Może o wojnie człowieka ze.... maszynami????.... w kosmosie?..... coś jak Battlestar Galactica Online

Opublikowano

osobiście uważam że PBF jest głupie. Ale to tyko moje zdanie.

 

Może o wojnie człowieka ze.... maszynami????.... w kosmosie?..... coś jak Battlestar Galactica Online

 

Mhm. Ciekawa tematyka, nie spotkałem się jeszcze z taką. + leci za pomysł godny uwagi.

1390144171-U592769.png


 


Opublikowano

# Aktualizacja

 

Nie wiem jeszcze jaki hosting wybrać, ale wiem że będzie domena .pl

Zastanawiam się wciąż nad "tematyką gry". No i trzeba znaleźć porządnego grafika.

1390144171-U592769.png


 


Opublikowano

# Aktualizacja

 

Nie wiem jeszcze jaki hosting wybrać, ale wiem że będzie domena .pl

Zastanawiam się wciąż nad "tematyką gry". No i trzeba znaleźć porządnego grafika.

 

Dobra, widzę, że w tym momencie można przestać interesować się tym tematem. Jak widać nic nie potrafisz, nic nie umiesz, czekasz tylko na jeleni, którzy wszystko zrobią.

 

Wykupienie domeny pl? 

0zł na rok, formularz wypełnia się w <5min

 

Zarządzanie projektem?

Wybacz wszystkim się wydaje, że to potrafią.

 

Pomysł?

Szukasz na forum

 

Hosting?

Zapewne będzie darmowy... (a jak płatny to i tak 50zł/rok to pikuś)

 

Instalacja forum?

Nawet małpy to potrafią

 

 

 

Daj coś od siebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...