Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Zakończony][DISS] kolozmetka vs s3y


kolozmetka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926806-U173186.png

 

 

Wyzywający : kolozmetka 

Wyzwany : es-trzy-igrek

Wstawianie prac : do 3 dni

Głosowanie : do 5 dni

Tematyka : Dowolna ( DISS )

Notatka : Obojętne Diss to Diss ;p

Opublikowano

Prosze Bardzo krótki lichy diss w południe..

 

 

Siema, elo zaczynam diss z ostrym startem.

Twoje słowa ziom są w tym momencie nic nie warte.
Dobrze wiesz kto tu teraz rządzi.
No tak jeszcze się nie przedstawiłem kolozmetka na bit wchodzi.
By cię zniszczyć nie potrzebuje pięści.
Wystarczy mi klawiatura i dobre chęci.
Jesteś takim idiotą by tu wszystkich wyzywać.
Kiedy ja to pisze lepiej nie stój na szynach.
Zniszczę cię bo jestem jak bomba zegarowa.
Nie wiem kiedy wybuchne więc lepiej się schowaj.
Ostatnio idąc przez ulicę zobaczyłem ciebie.
Z takim ryjem to ty już powinieneś gryźć dawno glebę.
S3y pisząc diss na mnie się tylko pogrążysz.
Już ci mówiłem kurwa, kto tu teraz RZĄDZI.
Powiem ci więcej ładnie tu na MPC kozaczysz.
Napisz na mnie cokolwiek a jeszcze bardziej się zeszmacisz.
Ty i twoja osoba to chyba pomyłka lub jakiś żart?
Bo to nie ty a ja jestem dziś dla Ciebie niczym kat.
Zniszczę ci Ego, Styl, Szacun, i klasę.
Tym, że teraz pojadę cię jak ostatnią szmatę.
Wybacz ale ja z gimbusami nie wchodzę w tematy.
Zwłaszcza z takimi jak ty bo nie jesteś nic warty.
Zarówno ty jak i twoje słowa ty jesteś niczym.
Ja tu jestem liderem, nie tak jak ty zerem i pozerem.
Szpanujesz czymś czego wcale nie umiesz.
Nie kumasz tego że nie jestem i nie będe w życiu twoim kolegą?
Za tępy jesteś dla mnie i pisząc ten diss.
Chce ci udowdnić, że jesteś niczym koński zwis.
Potrafię też pisać słowa dobre ale do ciebie czuje tylko wstręt.
Wynoś się z MPCForum bo jesteś człowieku zwykły LESZCZ.
Forumowicze tutaj takich nie potrzebują.
Nie muszę tego robić ja, oni za mnie cię zlinczują.
Jestem jak snajper strzelam prosto celnie i w czuły punkt.
Nie podniesiesz się już cioto to już twój ostatni ruch.
Ja już swoje zrobiłem napisałem co chciałem przedemną finał.
Dobra koniec tematu dawaj pokaż tego "SKILLA"
Cokolwiek napiszesz będzie dla ciebie jak gwóźdź do trumny.
Potem wystarczy tylko wrzucić twoje prochy do urny.
Nie mam kurwa już pomysłu na te słowa.
Już nie potrafie więcej wymyślić, pęka mi głowa.
Swoje zrobiłem przekazałem co chciałem.
A przy okazji tym tekstem cię z gównem zmieszałem.
Co najwyżej możesz posłuchać kto tu teraz jest GÓRĄ.
Moje słową bolą cię i gryzą w dupsko.
Już nic mi nie zrobisz bo jesteś jak KONDONY.
Nie trwały, miękki i przeze mnie rozpierdolony.
Zapamiętaj nie kozacz mi tu więcej leszczu.
Jak się wkurwie to napisze na ciebie pełny zeszyt TEKSTÓW.
Nie tylko ty potrafisz dissować.
Za to ja w nich nie mam zahamowań.
Piszę co chce przekazać, więc kończę tą nawijkę.
Która zajęła mi wiecej niz chwilę.
Zrobiłem co było nakazane.
Masz w głowie nieźle nasrane.
Każdy ci to powie.
TO JA TUTAJ RZĄDZE PIEPRZONY CZOPIE!!!
Własnie tym, że innych wyzywałeś, dissowałeś.
Sobie u mnie pajacu przejebałeś.
Dobre kończę to chociaż i tak piszę to co chce.
POWIEM CI NA KONIEC S3Y PIERDOL SIĘ!!

 

Opublikowano

Pojedynek to nie temat do rozmów.
 
Termin wstawienia prac minął. Użytkownik eS-trzy-igrek nie wstawił swojej pracy, tak więc wygrywa kolozmetka. Gratulacje.

 

Zamykam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...