Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wbić bardzo wysoki lvl i przy tym się wzbogacić


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Zaprezentuje wam sposób na szybkie nabijalnie lvl i kasy . 

Potrzeba nam :

1.  Lestera ( w komórce )

2. U Lestera odblokowanie opcji : ,, Wyznacz nagrode za głowę ''

3. Kolegi / Koleżanki ( lvl dowolny )

 

Co zrobić ? Już mówie :)

 

1. Wyznaczamy nagrodę za głowe kolegi

2. Zabijamy kolegę

3. Cieszymy się kaską i expem

4. Krok 3 powtarzamy ile razy chcemy

 

Odrazu mówie najlepiej robić to w sesji dla zaproszonych , ponieważ inni gracze mogą zabijać naszego kolege 

 

Poradnik w całości wykonany przezemnie zakaz kopiowania

Opublikowano

Jeśli my wyznaczamy nagrode to nie zarobimy na tym nic, ponieważ połowa pieniędzy idzie do Lestera.

Więc wyznaczamy nagrone na 6k.  Czyli z tego 3k idzie do Lestera, a my zarabiamy 3k ;)

 

Czyli można tak wbić lvl, ale pieniędzy tracimy wiele ;d

Opublikowano

Jeśli my wyznaczamy nagrode to nie zarobimy na tym nic, ponieważ połowa pieniędzy idzie do Lestera.

Więc wyznaczamy nagrone na 6k.  Czyli z tego 3k idzie do Lestera, a my zarabiamy 3k ;)

 

Czyli można tak wbić lvl, ale pieniędzy tracimy wiele ;d

Ale jeśli powtórzysz to kilka razy to bd  np. 12k bo zabija się szybko nawet SMG

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...