Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam buga na odporność, hity.


proeco12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich , Gram na Privie Elitemt2 , i spotkalem sie tam z dziwna sytulacja , gdy nawalalem sobie niebieskich podlecial domnie sura 101 lvl , ja mam 250 lvl max , moje hity w kazdego u niebieskich wynosily 15k-25k hit lecz w tego sure nie 40k nie 4k  tylko od 200 do 400 max bylem w szoku jak on to zrobil , zna ktos tego buga na tych serwerach prywatnych?

 

Opublikowano

Jedyne co mi przychodzi do głowy to albo ty masz słabe eq, albo on ma eq z navi :>

Wkn4tFu.jpg

Bob Marley Bless

Robie sygny na zamówienie

;)

Opublikowano

a te 200-400 było z szycia czy zwykły hit ?

 

czy to był sura BM jego ochrona pochłania pare % dmg + jak miał perf eq i mało defa to mogło by pasować

 

a co do navi nie wiem nie grałem na tym servie ale może jakiś kolega założyciela to dostał koks itemek

 

albo jak go zaatakowałeś to może miał klasowe ubrane

 

a czy na tym servie jest 6\7 bon a w nim silny albo odporność na klasę ? bo wnioskując że zabierasz innym po 15k to nie ma tam chyba 6\7

-----------------------------------------------

502 Bad Gateway

504 Gateway Time-out

23/7 Na MPC :)

-----------------------------------------------

PandoraMT2  2016 - Filmik

PandoraMT2  2014 - Filmik

 

 

 

 

Opublikowano

1. z kryta czy z szycia max wchodzilo 400

2.mial 101 lvl byl sura a  potem spodkalem go wojem bylo to samo chity 200-400 , perf eq niemial bo jest od 110 lvl

3.navi usuniete, co do itemu od GM nie wykluczam, ale watpie poniewasz ze skila dostawal tak jak powinien

4.bilem go z kumplem, ja szaman on ninja ,a nawed sura byl jeszcze kazdy hity po 200-400

5. 6/7 tak jest na klasy, ale nawed w full eq klasa bije z kryta do 10k z kryta czy szyci

 

moim zdaniem to jest jakis BUG , tak jak mowilem ze skili dostawal tak jak powinien, tylko hity kolosalnie zredukowane. coto kur.. jest

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Może założyłeś miecz bez kd?;d

Hack raczej to nie jest gdyż, dmg zależy od ustawień w plikach serwerowych klienta.

Opublikowano

Napisz do administratora o eq to ci zrobi "buga" :) Nie ma innego wytlumaczenia bo taki bug nie istnieje a zadawanie 15k obrazen i nagle na jedna postac 200-400 to chyba dziwne nie? Ale to kolejny przyklad jak zajebiste sa polskie serwery i ich zajebisci administratorzy.

ban.gif

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...