Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] [1.7.x] [SalvadOre] [Survival,Wojny Gildi] II Edycja == BOSSY == HOT ==


Imaginatiion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
-

-

-

-

-

-
 
-
 
-
 
-
29e0keg.jpg

x58ahv.jpg

Szukasz serwera który szybko nie upadnie i będzie się rozwijał?

Na którym chętnie zostaniesz i będziesz kontynuował grę?
Dołącz do naszego świata 
Survival + Frakcje - SalvadOre

i walcz o przetrwanie wśród innych graczy.

Tylko od Ciebie, Twojej motywacji i determinacji zależy to,

czy będziesz na szczycie, czy też upadniesz i już się nie podniesiesz...

Pracowaliśmy i pracujemy nad tym, aby nie być kolejnym nudnym serwerem,

tak jak widzicie w niektórych publikacjach.

Nie zastanawiaj się długo nad wyborem serwera, tylko dołącz do nas, a nie będziesz żałował decyzji.
Znajdziesz u nas
= Bossy = 
Z których będzie specjalny drop. m. in. " Serca Bossów "
Z których będą wypadały różnorakie itemy.
Jest również powiększony EXP z mobów.

24gn3he.jpg
Adres IP : NIEDŁUGO
TeamSpeak : ts3.multiplayer.com.pl
Sloty : 20
Nether/End :
ON
Zwierzęta/Potwory : ON
Typ Servera : Survival/Gildie
Wersja :
1.7.x

f2qyye.jpg
Locker[Właściciel]
XTheZapalaX[Właścicie]
DragoPeeL[Administrator]
imaginatiion[Redaktor]

nxrxxt.jpg
fh27.jpg
 

Aktualny event: BRAK

Aktualny konkursBRAK

-

Zachęcam do komentowania i podzielenia się z nami swoją opinią na temat servera. 



8dz3.jpg


 

x


Opublikowano

Trochę Wam tutaj zdradzę. :D Tak, bossy będą. Bossy znajdować się będą w opuszczonych jaskiniach, ale to wkrótce dostaniecie SS'y i sami się dowiecie. ;)

Na spawnie będą podane koordy spawnowania się bossów, żeby było jakoś je znaleźć. Niektóre bossy będą tak mocne, że samemu sobie z nimi nie poradzisz. Ale też i będą dla nowych graczy, aby się jakoś dorobić, a później zostać mocarzem serwera. :P. Konkursy będą podawane tutaj w temacie i aktualizowane, a co do parkourów to nasz budowniczy zaczyna prace nad nimi. Mob-areny nie będzie. Chyba, że gracze sobie zażyczą. :)

 

 

 

Dodatkowo zapraszam na nasz teamspeak3:

ts3.multiplayer.com.pl

 

Tam możecie zapytać o wszystko związane ze startem serwera. ;)

 

 

 

I jeszcze raz zapraszamy do obserwowania tematu. :)

29e0keg.jpg


>>CLICK<<


^


^

Opublikowano

No k. Ale gdy sie wezmie wojne z kims to bedzie mozna ukrasc itemki? Nawet nie mozna rozwalic bazy bo nie ma jak. Pelno tnt by bylo potrzebne.

Opublikowano

Trochę się zmieniło, bo SVIP nie będzie miał już /fly, tylko dodamy mu dużo więcej innych bajerów. :)

A co do VIP, to raczej nic się nie zmieniło, ale może się zmienić. ;)

29e0keg.jpg


>>CLICK<<


^


^

Opublikowano

@up Jeszcze nawet nie wystartował server a ty już o slotach ;d Jak będzie jakieś większe zainteresowanie to pewnie tak ^^

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...