Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bedzie ktoś gra na serwerze Xenox bez zmienionego systemu ulepszen ?


Matiks160

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety ale XenoXMT2 to jest jeden wielki syf z bandą dzieci i dysmózgów.

Dodatkowo ten paint i po 50 zbroi i broni przeraża na starcie.

Ostatnimi czasy na rynku prywatnych serwerów wychodzi SAM SYF, albo SYF na którym nie da się grać bez MONETY.

Rozumiem IS, IS-em ułatwienie gry. Ale nie każdego stać na takie luksusy.

 

Odpowiedź na pytanie ?? NIE.

Tak jak up napisał. Większość takich serwerów upada bardzo szybko.

A pliki Derina czy Rykoxa to nie jest dobre rozwiązanie na serwer :)

Opublikowano

Hejtujecie xenoxa który został zrobiony przez osobę która w tym momencie ma 16 czy tam 17 lat , a jak stawiał serwer miał dużo mniej i osiągnął wielki sukces po mimo tych bugów i navi grało po 2k + osób .. potem przez bug na SM liczba ta spadła do ok 100. A teraz ? Usunęli tego zbugowane npc i znowu gra po 1,2k osób. Połowa tych serwerów co startuję nigdy nie osiągnie tylko co xenox więc pusty hejt jest nie wskazany.

0bFkqdJ.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...